Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ödeme Şekli İçin Yardım Edebilirmisiniz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Ödeme Şekli İçin Yardım Edebilirmisiniz

Bu sene nisan ayinin ortasinda abd icin bilet aramaya baslayacagim. Expedia ve orbits gibi ucuza bilet saglayan ajanslari inceledim.Bunlardan bilet almak icin kredi karti olmasi sartmi kartimin limiti yetmiyor ondan dolayi baska bir yontem yokmu havale yada ona benzer bisey. Visa kartlari geciyorsa eger dolar hesabima para yatirip visa karti cikarsam yani bankamatik visa karti odeme gerceklestirmem mumkun olurmu sizce.simdiki bankamatik kartlarinin ustunde visa yaziyor bunlar ile internetten odeme yapilabilirmi. Eger onerebileceginiz bir odeme sekli olursa cok yardim edersiniz.
    Simdiden tesekkurler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Debit yada Credit Card.. İkisi ile de biletini alabilirsin ancak hesabında yeteri kadar limit/para olması gerekiyor.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Debit yada Credit Card.. İkisi ile de biletini alabilirsin ancak hesabında yeteri kadar limit/para olması gerekiyor.
    Debit kart bu isbankasının ustunde vısa yazan bankamatık kartlarımı oluyor parayı ben hesabıma yatıracagım.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı Huan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Debit kart bu isbankasının ustunde vısa yazan bankamatık kartlarımı oluyor parayı ben hesabıma yatıracagım.
    Evet debit olarak geçiyor

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Evet VISA yaziyorsa problem olmaz para yatirip alabilirsin ya da kredi kartin varsa bankaya git uzerine para yatir yani kartina limit ac daha sonra alisverisini yap. Kartinin limiti onemsiz 250 TL' de olur 500 TL' de.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet debit olarak geçiyor
    senı de mesgul ettım kusura bakma da bır sorun daha olacak sıze sımdı expedıa dan bılet alırken fıyatlar dolar uzerınden yazıyor sızce dolar hesabı acıp vısa lı bankamatık kartı mı cıkarmak mantıklı yoksa turk lırası hesabından odemek mı mantıklı havale parası cok olurmu sızce.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet VISA yaziyorsa problem olmaz para yatirip alabilirsin ya da kredi kartin varsa bankaya git uzerine para yatir yani kartina limit ac daha sonra alisverisini yap. Kartinin limiti onemsiz 250 TL' de olur 500 TL' de.
    Keske gecen sene gıderken bu sıteyı kesfetmıs olsaydım gecen sene ny ıstanbul bıletıne 1000 dolar verdım sırkete sızın gıbı degerlı arkadaslarımız sayesınde ınsallah expedıa yada orbıtz den ucuz bılet temın edebılecegım tessekkurler break ben hesabıma para yatırıp ole almayı dusunuyorum kredı kartınla ılgılı basım cok yandı bulasmak ıstemıyorum havale parası ınsallah cok gelmez tesekkur ederım sıze bırde sızce ıstanbul Ny ıkı yonlu bıletı ne zaman ve ne kadar olursa alıyım.

Tecrübe Puanı
    10

Keske gecen sene gıderken bu sıteyı kesfetmıs olsaydım gecen sene ny ıstanbul bıletıne 1000 dolar verdım sırkete sızın gıbı degerlı arkadaslarımız sayesınde ınsallah expedıa yada orbıtz den ucuz bılet temın edebılecegım tessekkurler break ben hesabıma para yatırıp ole almayı dusunuyorum kredı kartınla ılgılı basım cok yandı bulasmak ıstemıyorum havale parası ınsallah cok gelmez tesekkur ederım sıze bırde sızce ıstanbul Ny ıkı yonlu bıletı ne zaman ve ne kadar olursa alıyım.
    Bileti alacagin miktari banka kendi komisyonunu uygulayacak yani dolar uzerindeki fiyati TL kuruna cevirecek sadece bu kurdan etkileneceksin oda fazla bir miktar olmaz zaten. Dolar hesabi actirmana luzum yok yani. Birde Expedia' dan nasil bilet alinir resimleriyle acikladim dokumani aratarak bulabilirsin.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bileti alacagin miktari banka kendi komisyonunu uygulayacak yani dolar uzerindeki fiyati TL kuruna cevirecek sadece bu kurdan etkileneceksin oda fazla bir miktar olmaz zaten. Dolar hesabi actirmana luzum yok yani. Birde Expedia' dan nasil bilet alinir resimleriyle acikladim dokumani aratarak bulabilirsin.
    Ewet sıtenız sayenızde onuda ogrendım sımdı bende dolar hesabımda dolar var sımdı turk lırasına donusturursem kur farkında etkılenecegım dolar hesabımdan banka dırek dolar cekemezmı bu ara bır oncekı konu ıcın ozur dılerım farklı baslıklı konu actıgım ıcın.

Tecrübe Puanı
    10

Ewet sıtenız sayenızde onuda ogrendım sımdı bende dolar hesabımda dolar var sımdı turk lırasına donusturursem kur farkında etkılenecegım dolar hesabımdan banka dırek dolar cekemezmı bu ara bır oncekı konu ıcın ozur dılerım farklı baslıklı konu actıgım ıcın.
    Dolar hesabinin bankamatik karti varsa oradan alabilirisin. Sorun degil tabiki

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Dolar hesabinin bankamatik karti varsa oradan alabilirisin. Sorun degil tabiki
    Tamam ılgınız ıcın cok tesekkur ederım. Gecen senekı sırketım bıle bu kadar ılgılenmemıstı.ıyı gunler

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

turkiye deki ekobilet.com u da incelemni tavsiye ederim... ordan kredi kartina taksitli de alabilirsin bir de direk olarak acentalarindan da alabilirsin.ayrica turkiye kaynakli sirket olmasi bazilarina guven veriyor sorun cikarsa cozumu icin filan galiba.. bu 3 sitede bazen ucuz fiyat bulunabiliyor 3 unu de surekli takip etmekte yarar var...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

biletimi vize aldiktan sonra temin etcem gibi artk nisan sonu gibi alcam heralde ama yardimlarin icin saolasin kampanya denk gelir insallah ucuza bilet temin ederiz

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Tamam ılgınız ıcın cok tesekkur ederım. Gecen senekı sırketım bıle bu kadar ılgılenmemıstı.ıyı gunler
    ben ümitiliyim yakında abd konsoloslukları türkiye için nasıl insan kaçakçılığı formu okumak şart diyosa TW yi incelemeden gelmeyin diyecek o gün yakındır

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Gerçekten çok güzel site.Aklıma ne geldiyse burada bulabiliyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkürler

Not:Sincili Virginia da buluşuyoruz ona göre

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Konuyu kaynatmayın hooooop tanışalım bölümüne hadi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben bisey sorcam simdi diyelim bi kampanya yakaladik nisanda ya da mayista geceleyin dustu diyelim bu sitelere gordugumuz anda almamiz mi gerek yoksa rezervasyon yapip 1 hafta sonra alma sansimiz varmi

rezervasyon parasi verip ayitabiliyozmu yani expedia orbitz ve ekobilet adreslerinde bunlarda nasil oluryor yoksa butun parayi aninda vermemizmi gerek
    bu konuda yardimci olursananiz cok sevinirim

Tecrübe Puanı
    10

O Expedia biletleri 20 gun kadar surmustu sanirim aninda degil biletlerde doluluk orani artana kadar vaktin var Expedia, Orbitz nakit olarak, ekobilette ise taksit secenegi mevcut.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu konuda deneyimi olan biri yardımıcı olursa sevinirim..geçen hafta ekobilet ten biletimi aldım acentaları ekstra 30 euro istediği içinde netten ödemesini yaptım.fakat ben şimdi bilet olarak ne kullanacağım siteden aldığım çıktıyı mı yoksa mycheckseat gibi bir siteden aldığım çıktıyı mı? bu konuda tecrübeli arkdaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.çünkü tam uçağa binecem sırada bilet sıkıntısı yaşamaktan korkuyorum.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

biletini aldilarsa ciktiya felan gerek yok aslinda,pasaportunu veriyorsun havaalaninda,sana bordunu veriyorlar.Emin olmak istiyorsan bileti aldigin havayolus sirketine git sana ciktisini versinler.
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)