Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 25 mart-4.sınıf

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 25 mart-4.sınıf

benim görüşmem çok kısa sürdü..2 dk tutmaz zatende pek bişi sormadı yeşil kağıdı aldım ama 4. sınıf olduğum için sorun çıkar mı çıkmaz mı..
    bana sorduğu sorular nerde okuyosun,ne okuyosun,abd de tanıdığın var mı, dönünce planların ne şeklindeydi..GPA baktım sormuyo I trust my GPA dedim 3.30 çünkü..
    sizce umut var mı
    "Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it" Malcolm X

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

KArdes ben de 2 tane arkadaşımla birlikte vize görüsmesine girmiştim..3ümüzde son sınıfınz..3 ümüzde aldık vizeyi..Banada ortalamamı sormamıstı..ortalamam 2.71 di..Geri döndügünde neyapcaksin sorusunu sordu bende daha önce staj yapgtıgm yerde ise basliccam dedm..İş sözleşmem de var bakabilirsiniz demistim..SEnin cevabin ne oldu..Alirsin dert etme..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben not ortalamam iyi olduğu için yüksek lisans yapıcam dedim.ALES im de ii dedim ama belge fln yok tabi sözel olarak söyledim
    "Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it" Malcolm X

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sirketin mi böyle söylemni istedi ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayır bir sorun çıkmazsa gerçekten böyle olucak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hmm Anladim kardes..Hayirlisi..ÇIkar ama dert etme..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Başka vize görüşmesine giren son sınıf arkadaşlar var mı ?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende girdim son sınıfım ve aldım. Sadece mezun olunca nerede çalısacagımı sordu o kadar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı AWW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende girdim son sınıfım ve aldım. Sadece mezun olunca nerede çalısacagımı sordu o kadar.
    Eyvallah kardeşim. Bende daha önce 3 kere gittim work and travela ancak son sınıf olmamdan olayı biraz stress yapıyor.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı 41inciHarami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeşim. Bende daha önce 3 kere gittim work and travela ancak son sınıf olmamdan olayı biraz stress yapıyor.
    ANkarada gireceksen orda sorular sbt ne zaman mezun oluyosun dönünce nerde çalışcan. Ama dönünce çalışacağını gösteren bi iş yerinden belge alırsan çok iyi olur. Etkili oluyor baya.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı AWW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ANkarada gireceksen orda sorular sbt ne zaman mezun oluyosun dönünce nerde çalışcan. Ama dönünce çalışacağını gösteren bi iş yerinden belge alırsan çok iyi olur. Etkili oluyor baya.
    Akıl var mantık var. Hangi iş veren, üniversiteden yeni mezun olan öğrenciyi 5 ay sonrasında işe alacağına dair belge verir. Çok saçma bir uygulama.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Akıl var mantık var. Hangi iş veren, üniversiteden yeni mezun olan öğrenciyi 5 ay sonrasında işe alacağına dair belge verir. Çok saçma bir uygulama.
    Ya zaten tanıdık biyerden ölesine alacaksın bunu. Yoksa tabiki kimse vermez öylesine bi yazı olacak sdc.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı equity4all Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KArdes ben de 2 tane arkadaşımla birlikte vize görüsmesine girmiştim..3ümüzde son sınıfınz..3 ümüzde aldık vizeyi..Banada ortalamamı sormamıstı..ortalamam 2.71 di..Geri döndügünde neyapcaksin sorusunu sordu bende daha önce staj yapgtıgm yerde ise basliccam dedm..İş sözleşmem de var bakabilirsiniz demistim..SEnin cevabin ne oldu..Alirsin dert etme..
    alttan ddersın var mı pekı ?
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar, son sınıflar için, geri döndüğümde Türkiye'de bir yerde çalışacağına dair imzalı bir belge olmazsa olmaz mıdır? Konsolosluk bu belgeyi soruyor mu ? sizce, döndüğümde askere gideceğimi mi söylemeliyim yoksa staj yaptığım şirkette işe başlayacağımı mı?

ek olarak dönüş belgesi garantisi olarak, benim uçak biletim san francisco'dan Kolombiyaya. Yani amerikadan sonra Kolombiyaya gideceğim. Sizce uçak biletini götürmek mantıklı mıdır?
    Konu 41inciHarami tarafından (01-05-2010 Saat 10:44 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

O job aggrement belgesi yalan arkadaşlar. Ya şaka gibi bir belge o ya. Türkiyeyi sizden bizden daha iyi biliyor adamlar. o belgenin hiçbir resmiyeti olmadığını ve tanıdık heryerden alınabildiğininde farkındalar. Ben o belge olmadan gittim. Mezun olunca ne yapacaksın dediler, askere gidicem dedim verdiler. 1 dakkadan biraz uzun sürdü.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Uninvited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O job aggrement belgesi yalan arkadaşlar. Ya şaka gibi bir belge o ya. Türkiyeyi sizden bizden daha iyi biliyor adamlar. o belgenin hiçbir resmiyeti olmadığını ve tanıdık heryerden alınabildiğininde farkındalar. Ben o belge olmadan gittim. Mezun olunca ne yapacaksın dediler, askere gidicem dedim verdiler. 1 dakkadan biraz uzun sürdü.
    Not ortalaman kaç kardeşim? Daha önce yurt dışı tecrüben var mı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende son sınıf işletme okuyorum 16 Martta viz egörüşmesine girdim yeşil kağıdı aldım. Görüşmem İstanbulda oldu ve aynı sorular soruldu yaklaşık 2 dakka sürdü. Nisan ayının başındada pasaportuma vize basılı olarak geldi. Hiç bir sorun çıkmadı. Tek tavsiyem dördüncü sınıfsanız eğer işlemlerinizi çok erken başlatın.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Not ortalamam 2.73 tü.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende job agreement belgesiyle gittim, Gözünün ucuyla baktı ve geri verdi. Hiçbir önemi yok bencede. Bu arada anlaşılmıştır ama yine yazayım ilk tecrübem olacak 2010 watı.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Not ortalaman kaç kardeşim? Daha önce yurt dışı tecrüben var mı ?

2.21 ve hiçbir yurtdışı tecrübem yok...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar sadece onları geri geleceğinize ikna etmeniz gerekiyor. Bu belgede en azından ikna olmaları için ufakta olsa işe yarıyor. Ha siz diyosanız ingilizceme güveniyorum veya ben onları her türlü ikna ederim orası size kalmış bişi. İnandırıcı mazeret öne sürün.Çok kasmaya gerek yok. Ben şunu şunu yapmak isityordum , üniversitemde bitmek üzere ve ben geri geldiğimde düşÃ¼ndüklerimi artık uygulamaya geçireceğim için mutluyum.

I have had plans for four years.After coming back from USA, ı am going to work as a ..... gibi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geç oldu güç oldu ama bugun vizem geldi çok şÃ¼kür..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı bnur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geç oldu güç oldu ama bugun vizem geldi çok şükür..
    hayırlı olsun. kaç gün bekledin?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

25 martta görüşmem vardı DS nin gelişi 14 mayıstı..4 gün de konsoloslukta bekledi..kaç yıl yaşlandm bilmiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)