Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lousiana-McDonald`s (:

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Lousiana-McDonald`s (:

Slm tekrar, bugun Job fair e katıldım ve işimi seçtim Lousiana-Lafayette-McDonald`s ta çalışacağım bu bölge hakkında en ufak bir bilgim yok hiç aklımda olmayan bi yerdi ve nednse direk seçtim... =))
    Giden arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum...
    $imdiden t$kLer...
    Konu MaJ tarafından (25-02-2008 Saat 02:36 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende o işi seçicektim son anda u dönüşü yapıp rainforrest cafeyi seçtim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

=D iyimiş neden vazgeçtin kötü bişi mi duydun yoksa dierini mi tercih ettin bu eyalet hakkında bilgin var mı ? arıyorum ama pek bi bilgiye ulaşamadım ben yaşam tarzı vs.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı MaJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    =D iyimiş neden vazgeçtin kötü bişi mi duydun yoksa dierini mi tercih ettin bu eyalet hakkında bilgin var mı ? arıyorum ama pek bi bilgiye ulaşamadım ben yaşam tarzı vs.
    Yok aslında rainforrest cafe 1. tercih mcdonalds ise ikinci tercihti.Fakat rainforrestin tarihi bana uymuyordu yani en geç 20 hazirana kadar amerikada olmam gerekiyordu ama ben 1 temmuzda orada olabilirdim.Bir de tek aksilik bu değil rainforrestin işvereni hastalanmış yukarıda yatıyor dedi orda bulunan ****** ****** yetkilisi ve onun yerine kendisinin görevi aldığınıu söyledi ve ona belirttim durumu yani geç gelicem dedim o da bana buna ancak işverenin karar verebileceğini söyledi ama eğer seçersem 3 gün içinde seçilip seçilmediğimi söyleyeceğini söyledi bende vazgeçtim seçmekten hemen lousina mcdonalds masasına gittim şansıma masa baya doluydu 15-20 dakika filan bekledim ayakta işverenin konuşmalarını dinledim sonra bana döndü nereyi istediğimi sordu bende lousina mcdonalds dedim o da okay dedi ve sonra döneceğini belirtti.Biraz daha bekledim o arada da kendi içimde bir muhakeme yapıyordum acaba rainforresti bi denesem mi ya işveren geç geliceğim için kabul etmezse ve oraya gidecek olan arkadaşlarımı düşündüm dedim nolursa olsun rainforreste gidicem dedim ve hemen mcdonalds masasından sıvıştım ve rainforrest cafedeki sözleşmeyi imzaladım işverene de belirticeklerini söyledile kabul edip etmeyeceğini bakalım kabul edecek mi gecikmemi.Merakla bekliyorum.Ama kabul ettiğinden eminim benim gibi bulaşıkçı ve aşçıyı nerden bulacak

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

(: iyi olmuş ama sorun çıkmaz in$ tarih konusunda...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks