Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 33 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: en iyisi benim işimdi!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hakanocal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkdaşlar bende geçen sene wat a katılanlardanım...önce buffaloda eğlence parkında çalışmaya başladım.haftada 72 saat çalışıodum..tabi 40 saat sonrası overtime.bide şanstan havuz kenarına düştüm..tüm gün bira-cola-cherry(iğrenç) satıodum...ulaşım sorunu yoktu.çünkü şirket servis sağlıodu..haftalık paycheck alıodum..500-550 dolar arası..bide biradan gelen bahşişlerii hiç saymıorum..havuz başında kimse yanında change taşımak istemiodu))sonrada 1 eylül gibi çaşışma saati 40 saate düşünce sponsordan başka bi iş bulmasını istedik.sonra new jersey e gittik.cape may de mcdonals a...mcdonals a gitmeyin arkdaşlar..en son gidiceğnz yer olsun...ama new jersey gezmek için ideal.zaten bizde gezmek için gitmiştik...25 gün flnda orda çalıştık haftada 25 saat))yeri gelio mcdonalsta paranızı bile alamıorsunuz..amann diiim....
    hakan kardes sana katiliyorum.. arkadaslar biz beraber ayni parkta calisiyorduk tipki hakaninda dedigi gibi haftada 72 saat calisiyorduk 1 eylulden sonra 40 saate dustugu icin ikinci bir is istedik ama tatil amacli bir isti bu. yani fazla calismayip gezmeye eglenmeye firsat bulunacak bir is istedik ve bize bunu sagladilar. North Cape May de McDonalds da is buldular ama hakanin da dedigi gibi bazi sorunlarla karsilastik.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Biraz geç bi cvp oldu ama . Saatlik ücret 9 dolardı bnm işveren araba veriodu evede aylık 200 verioduk 2

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

beyaz north cape maydeki mc de nasıl problemler yaşadınız... çünkü ben bu sene o yere gidiyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks