Work and Travel 2025
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: @mtbee (Joplin/MO)2009

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart @mtbee (Joplin/MO)2009

Merhaba arkadaşlar. Aylar süren çabalar sonunda maceralar ülkesindeyiz. Bir arkadaşımla beraber geldik. Missouri eyaletindeyiz. Yolculuk ve ilk günlerden biraz bahsetmek istiyorum.
    5 Haziran günü İstanbul-Amsterdam-Memphis-Springfield aktarmalarıyla buraya ulaşabildik. 22 saat süren uzun ve çok yorucu bir yolculuktu. Daha gelmeyen arkadaşlara tavsiyem mutlaka yanlarında yiyecek birşeyler bulundurmaları. Hem yolculuk hemde ilk günler için. İlk KLM uçuşumuzda ne olduğu belli olmayan tatlımı tuzlumu onu bile anlayamadığımız sözde kahvaltı için verdikleri şeyleri hiç yiyemedik. İkinci uçuşta NWA'da bakım çok iyiydi. Ama orada verdikleri yemeğide yemektede büyük ihtimal zorluk çekersiniz. Çok ağır ve baharatlı bi tavuktu. şahsen sadece tadına bakabildim. Üçüncü uçuşta Da ile geldik. 1 saatlik kısa bir uçuştu. Bizim köy otobüslerine benzeyen 20 30 kişilik bir uçaktı
    Burada ilk izlenimlerim çok iyi günlerim geçeceği yönünde. İnsanları çok iyi. Yolda gordugun herkes selam veriyor Hatta hal hatır soruyorlar. Ice cream truck'ta dondurma satacagız. ilk bir kaç gün kurallar iş nasıl cart curt mevzuları vardı. gayet ii gecti. cok zevkli bir iş gibi gorunuyor. Ayrıca cok iyi bir patronumuz var. Bize Joplinin en iyi yerinde ev tutmus. Havuz jakuzi fitness ne ararsan var. ayrıca kuralları ogrenmek icin kendi mercedes arabalarıyla sokaklarda caddelerde turluyorz. Bizim ülkemizde bunu hiçkimse yapmazdı heralde. Ama burann bize ters yanı trafiği kesnlkle ilk geldim şok oldum resmen. trafik cok güzel işliyor. herkes kurallara uyuyor, gayet saygılılar. Her sokakta hız limiti her sokak basında stop levhaları. alısmak zor olacak gibi
    simdilk bu kadar. hepinizin güzel birer yaz gecirmesi dilegi ile.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hayırlısı olsun dostum, her şey umduğun gibi gider umarım... Bol kazançlar 4 gün kaldı, geliyoruz biz de

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hadi hayırlı olsun.. donurmacılık hakkında ayrıntılı bilgi bekliyorum
    AEK

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlı olsun mtbee bize ordan karışık bir dondurma yapıver
    İnancımızdan şüphe duyanlar, O gün geldiğinde anlayacaklar.. uA|KaЯŞı lıksız bir sevda bizimkisi..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

İşverenden, işver(mey)en'e fark var işte

İyi biri denk gelmiş, tadını çıkarmaya bakın hayatın

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Umarim senin icin iyi bir yaz olur , resimlerini bekliyoruz .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

yeter artık bizde gidelim yaww herşey çok güzel başlamış, umarım böyle devam eder...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

herşey yolunda gözüküyor. umarım iyi bir yaz geçirirsin
    ஐ~√V^ $ahs!y€T ^√V'^~ஐ

Diejenigen, die Empfehlung Empfehlung lebensfähigen

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlı olsun arkadaşım darısı başımıza ayrıca iyi watlar iyi çalışmalar dilerim....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlısı olsun dostum artk heyecan dorukta günler çok azaldı ve gidenlerin yazılarını okuyup iç geçiriyorum hadi artık 22 hazirannnnnn gelsinnnnn

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Sorunsuz başlamış. Umarım sorunsuz ve neşe dolu bir sezon geçirirsiniz...İyi tatiller...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Hayırlı olsun bole dvm eder umarım.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bomba olan yer bizim köy otosülerine benziyen uçakları olması...
    umarım herşey istediğin gibi olur...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayırlı olsun işiniz güzele benziyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaştan haberi olan varmı bir tek bu mesajı var bu işle ilgilide bir tek bu mesaj var :/

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mtbee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Aylar süren çabalar sonunda maceralar ülkesindeyiz. Bir arkadaşımla beraber geldik. Missouri eyaletindeyiz. Yolculuk ve ilk günlerden biraz bahsetmek istiyorum.
    5 Haziran günü İstanbul-Amsterdam-Memphis-Springfield aktarmalarıyla buraya ulaşabildik. 22 saat süren uzun ve çok yorucu bir yolculuktu. Daha gelmeyen arkadaşlara tavsiyem mutlaka yanlarında yiyecek birşeyler bulundurmaları. Hem yolculuk hemde ilk günler için. İlk KLM uçuşumuzda ne olduğu belli olmayan tatlımı tuzlumu onu bile anlayamadığımız sözde kahvaltı için verdikleri şeyleri hiç yiyemedik. İkinci uçuşta NWA'da bakım çok iyiydi. Ama orada verdikleri yemeğide yemektede büyük ihtimal zorluk çekersiniz. Çok ağır ve baharatlı bi tavuktu. şahsen sadece tadına bakabildim. Üçüncü uçuşta Da ile geldik. 1 saatlik kısa bir uçuştu. Bizim köy otobüslerine benzeyen 20 30 kişilik bir uçaktı
    Burada ilk izlenimlerim çok iyi günlerim geçeceği yönünde. İnsanları çok iyi. Yolda gordugun herkes selam veriyor Hatta hal hatır soruyorlar. Ice cream truck'ta dondurma satacagız. ilk bir kaç gün kurallar iş nasıl cart curt mevzuları vardı. gayet ii gecti. cok zevkli bir iş gibi gorunuyor. Ayrıca cok iyi bir patronumuz var. Bize Joplinin en iyi yerinde ev tutmus. Havuz jakuzi fitness ne ararsan var. ayrıca kuralları ogrenmek icin kendi mercedes arabalarıyla sokaklarda caddelerde turluyorz. Bizim ülkemizde bunu hiçkimse yapmazdı heralde. Ama burann bize ters yanı trafiği kesnlkle ilk geldim şok oldum resmen. trafik cok güzel işliyor. herkes kurallara uyuyor, gayet saygılılar. Her sokakta hız limiti her sokak basında stop levhaları. alısmak zor olacak gibi
    simdilk bu kadar. hepinizin güzel birer yaz gecirmesi dilegi ile.
    bende bu yaz aynı işi yapmak için joplin e gidiyorum. acaba msn den yada face ten irtibata geçip sizden bilgi alma şansım varmı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde aynı iş seçtik bu sene ama intraxın sayasında iş detaylarımız kayboldu awaiting new job information yazıyor ne olacak bilmiyoruz bi kontrol et derim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks