Toplam 163 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uçak bileti konusu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

uçak bileti alırken aktarmalı mı almak daha karlı yoksa direk uçuş mu almak daha karlı? hangisini tavsiye edersiniz?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

aktarmalı almak elbette karlı fiyat olarak.. ama aktarmaları iyi ayarlamak lazım bi havaalanında 7-8 saat beklemek sıkıcı olabilir. direkt uçan fazla firma yok zaten THY,lufthansa,united airways var sanırım... direkt uçanlar 850-900 eurodan kapıyı açıyorlar. direkt uçuşlar new yorka 11-12 saat sürüyor. aktarmalılarda bu süre artıyor. tek aktarmalı uçuşlar tercih edilebilir.. ama aktarma sürelerine dikkat etmek lazım...

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

ya bana biri bu konuda yardımcı olsa çok iyi olacak.bu uçak bileti meselesini bayadır araştırıyorum,fiyatlar çok farkediyor. ekobilet.com dan geçen ay atlanta ya rezerve ettiğim bilet gidiş dönüş 586 euro diyor.fakat ben öğrenci bileti olarak rezervasyon yaptırdım.siz arkadaşlar abd ye öğrenci bileti ile mi gittiniz yoksa normal bilet mi aldınız? benim şirket bana birkaç rezervasyon yaptı ama pahalı geldi bana. bir de yabancı sitelerde biletler daha uygun fiyata gözüküyor,buralardan da bilet alabiliyor muyuz? mesela: http://www.expedia.co.uk
    burda çok uygun fiyatlara biletler var. ne dersiniz???
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart http://www.expedia.co.uk

arkadaşlar bu siteden bilet almayı düşünüyorum bileniniz veya alanınız var mı buradan.çünkü fiyatları çok uygun site hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ama ben cok heveslenmıstım hatta dalga bıle gectım ucak bıletlerıne bayaa bı para yatıran arkadaslarla.. neyse hayırlısı bakalım cok saolasın tekrardan..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks