Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 22 mart pazartesi vize görüşmem

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 22 mart pazartesi vize görüşmem

meraba arkadaşlar pazartesi 08.30 istanbul istinye de dalıyorum vize ye hayırlısı inşallah dualarınızı bekliyorum..
    not ortalamam 2.00 ingilizce orta seviye ve 4. sınıfım bakalım neler olacak neler bitecek vizeden çıktığım anda yazıcam tüm gelişmeleri. inşallah benim durumumda olan ya da benim durumuma yakın olan arkadaşlara faydalı bilgiler aktarırım ve bu arada bende vize yi alıp geçerim

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

inşallah kardeşim başarılar diliyorum
    soruları oku git rahatca alırsın vizeni inşallah

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Heyecanını tahmin ediyorum , umarım sorunsuz bir görüşme olur ve sen de vize alıp amerkaya gidecek olan şanslı arkadaslar arasına katılırsın..

Bol şans

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de 29 martta kardeş inşallah sen de alırsın vizeyi hadi bakalım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bol şanslar arkadaşım diline kuvvet

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

soruları ezberleme! ciddi anlamda soyluyorum ezberleme..

orta seviyeyse ezberleyeceğin soruları ezberlemeden de cevaplayabilecek seviyedesindir neden ezberleme diyorum orada sana how are you diyince bile ezber yaptığın için kitlenip kalırsın bir arkadaş vardı benden onceydi sırası arada konuşmuştuk "geçen sene ezberledim kadın how are you dedi beklemediğim için kitlenip kaldım" demişti benden once vezneye gitti kadın yine sordu yine kitlendi kaldı o yüzden ezber yapmak çok yanlışmış

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar ben de yarın 7.45te görüşmeye giriyorum ortalamam 2.52 ingilizcem orta seviyede,sitedeki soruları okudum bi şekilde hallederim diye düşÃ¼nüyorum =) ama ds'siz gideceğim için biraz gerginlik var tabi =) bana şans dileyin, umarım herkes sorunsuzca alır vizesini, tabi ben de

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben de yarın 7.45te görüşmeye giriyorum ortalamam 2.52 ingilizcem orta seviyede,sitedeki soruları okudum bi şekilde hallederim diye düşünüyorum =) ama ds'siz gideceğim için biraz gerginlik var tabi =) bana şans dileyin, umarım herkes sorunsuzca alır vizesini, tabi ben de
    ortalamam 2.52 ingilizcem orta seviyede diyosun.gerginlik yapcak bişeyn yok senn.git al gel

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı saRı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortalamam 2.52 ingilizcem orta seviyede diyosun.gerginlik yapcak bişeyn yok senn.git al gel
    çok sağol ya umarım dediğin gibi olur

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kardeşim bol sanslar vizeyi rahatlıkla alırsın rahat ol al gel

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ikinizede bol şans arkadaşlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Genclik merabalar o kadar uzun bekledik. Sira, kontrol, parmak izi derken daldik olaya istinye de vizeye girecek arkadaslara en basta dualarini 4.gisede deki sevecen tatli guzel bayana gitmelerini oneririrm benim sansima 4.gisedeki tatli bayan denk geldi beraber gittigim arkadasa 2.gisedeki gorevli bayan asık surat geldi :/ iste naber nasilsin kisimlari gectikten sonra nerde okuyosun bolumun ne ailen ne is yapiyo dedi bende acikladim iste sonrasinda ds-2019 formum olmadigi icin yesil evrak verdi gecti gorusmem baya olumluydu ama beraber gittigim arkadasa 2.gisedeki bayan baya bi yardirdi cocuk soguk soguk terledi filan ama onada yesil kagit verdi bitti insallah hayirli olur buarada not ortalamam ya da son sinif olduum icin herhangi bir soru yoneltmedi bende aciklamadim vizeye gircek arkadaslara sesleniyorum stres yapmayin genclik ya da yapin da sonrasinda ohh demedi daha bi guzel oluyo

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçmiş olsun benımde yarın 8:30 da sımdıden strese gırdım yani.sorular cok uzun surmemıstır umarım bide saat kaçta işin bitti?8:30 dakı gorusmen yani nekadar sarktı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı jampiyerpati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genclik merabalar o kadar uzun bekledik. Sira, kontrol, parmak izi derken daldik olaya istinye de vizeye girecek arkadaslara en basta dualarini 4.gisede deki sevecen tatli guzel bayana gitmelerini oneririrm benim sansima 4.gisedeki tatli bayan denk geldi beraber gittigim arkadasa 2.gisedeki gorevli bayan asık surat geldi :/ iste naber nasilsin kisimlari gectikten sonra nerde okuyosun bolumun ne ailen ne is yapiyo dedi bende acikladim iste sonrasinda ds-2019 formum olmadigi icin yesil evrak verdi gecti gorusmem baya olumluydu ama beraber gittigim arkadasa 2.gisedeki bayan baya bi yardirdi cocuk soguk soguk terledi filan ama onada yesil kagit verdi bitti insallah hayirli olur buarada not ortalamam ya da son sinif olduum icin herhangi bir soru yoneltmedi bende aciklamadim vizeye gircek arkadaslara sesleniyorum stres yapmayin genclik ya da yapin da sonrasinda ohh demedi daha bi guzel oluyo
    4. gişedeki o bayan gözlüklü bi bayan mıydı? eğer aynı kişiden bahsediyorsak bana pek tatlı gelmedi de gayet asık suratlıydı tabi bu beni daha da strese soktu ama çok zorlamadı neyse ki sonunda bana da yeşil kağıttan verdi umarım vizeyi kapmışızdır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4. gişedeki o bayan gözlüklü bi bayan mıydı? eğer aynı kişiden bahsediyorsak bana pek tatlı gelmedi de gayet asık suratlıydı tabi bu beni daha da strese soktu ama çok zorlamadı neyse ki sonunda bana da yeşil kağıttan verdi umarım vizeyi kapmışızdır
    evet dostum gözlüklü bayan ama gözlüklü bayan iki taneydi ama bu benim dedğim güzel olanı öteki çirkindi ya inşallah almışızdır ya çünkü olumsuz olucak herhangi birşey yapmadık görünüşte ne sordularsa yanıtladık olumludur umarım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı nis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun benımde yarın 8:30 da sımdıden strese gırdım yani.sorular cok uzun surmemıstır umarım bide saat kaçta işin bitti?8:30 dakı gorusmen yani nekadar sarktı?

yok dostum ben 8.30 randevusuna 7.30 da gittim. içeri aldılar işte sonra gise numarası aldım ben tam 3.45 gibi görüşmeye girdim.randevu saatinden bi saat önce filan gidersen iyi olur içeri alıyolar hemende sıra alırsın fazla beklemessin. İnsan bekledikce stres yapıyo acaba ne olucak ne sorucak filan diye ama görüşme başladımı bi anda herşey bitiyo inan bana hatta biraz daha sohbet edelim havasına giriyosun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)