arkdaşlar bu sene ilkez wat adayı olarak NJ, AVELON da Golden inn hotel de housekeeper görevini seçtim ve işi aldım gaziantepden toplam 7 kişi gidiyoruz orda kendimize bi ev kiralıyıo 7 arkdaş paylaşmayı düşünüyoruz ds-2019 belgem dahi geldi bi tek vizeyi almadım henüz 2 mart da da onu alıcam işallah hazırlık öğrencisiyim ama ortalamam 75 bide yalnız ben repeat im yani 2. senem bu hazırlıkda geçen sene bi kaza yaptım ve 2 ay okula gidemeyim dvm sizlıkdan kaldım acaba vize alırken bana bi sorun teşkil edrmi repeat olmam bilmiyorum her ne kadr not ortalmam iyi gibi olsada ing. seviyeemde orta düzeyde ama heycanlanan birisiyim iş görüşmemde dahi heyecanlandımdı acaba vize için nasıl bi sonuç çıkar benim için vizeyi ankaradan alıcam ayrıca golden inn hotel hakkında bilgisi olan daha önce deneyimi olan arkdaşlar varsa acaba burda paylaşabilirmi benim için çok önemli vereceğiniz cevaplar şimdiden teşekkür ederim bu arada ben 7 haziranda orda olucam sanırım willwood un hemen yukarısında 30 dk mesafede 2. iş için ne önerirsini bir houskeeper olarak(her türlü iş yaparım çekinmeden söyleyin