Eğer illegal değilse cümleye FUCKED UP diye başalamak istiyorum. Diyeceksiniz ki neden, ilk bakışta hardcore gibi gözüken kelime aslında çok derin manalar içeriyor. Bir kere eğer Pensilvani eyaletine gitmişseniz, yani Philadelphia'ya - Philadelphia diyorum çünkü Pensilvanayada yaşayan kime sorarsanız Philadelphialıdır, yani Pensilvania Philadelphia'dır- bu tarz içinde fuck ve türevleri gecen kelimeleri duymaya alışmalısınız. Ben şehre ilk girdiğimde gördüğüm ilk 25 insanın hepsi siyahtı, 26.sı asyalı ve yine siyah devam etti epeyce. Yani şehir nufusunu tamamına yakını siyah. Otobüslerde, metroda, parklarda, sokakta bağıra çağıra konuşan, çok fazla küfreden, yasak olan herseyi yapan, biraz daha kirli ve namı deger NIGGA'ların şehri Philly. Bakmayın o kadar kötülediğime, aslında tüm bu saydıklarımın yanında Philly Amerianın 5. en büyük şehri. İstanbulu andıran birde boğazı var, boğaz dediğime bakmayın aslında nehir, dalaware nehri, ama aynı bizim istanbul boğazı, aynısından birde köprüsü var NJ ye bağlanan. Gemiler falan, güzel bir şehirdir Philly. Sokaklarda şu senci filmlerinde, (for ex: How High - Süper Ot) gördüğünüz elemanlardan sempatik, komik tiplerle çok karşılaşırsınız. Gerçek amerikayı görmek için Philly e gitmek şart, ben dolu dolu 1,5 ay geçirdim ve doyamadım. Eğer tekrar Amerikaya gidersem ilk gideceğim hatta okul falan da okursam okuyacağım şehir olacak PHILLY.
I'm just playin PHILLY, you know I love you... hehehe
ha bu arada 76ers i unutmuşum, burdan forumumuz aracılığıyla da Allen Iverson ve Chris Webber' e de selam söylüyorum....