YERO YURTDIŞI EĞİTİM KİMDİR?

Yero Yurtdışı Eğitim, 1999 yılında Uludağ Üniversitesindeki eğitim görevlisi pozisyonundan emekli olan Ayla AKKOÇ tarafından kurulmuştur. 2005 yılından itibaren sırayla İstanbul, Ankara, Adana ve Van’a şube açan YERO Yurtdışı Eğitim, eğitim konusunda profesyonel ve kaliteli danışmanlık hizmeti almak isteyenlere hizmet vermektedir. Yero’nun hedefi, eğitim sektöründeki tecrübelerini ve birikimlerini aktararak, doğru bir seçim yapmanızda size rehber olmaktır.

2005 yılında UED(www.ued.org.tr) üyesi olan YERO Yurtdışı eğitim aynı zamanda British Council Acenta eğitim sertifikasına sahiptir.

Tüm eğitim danışmanlarımız eğitim sektöründe calışmış olmakla beraber yurtdışı deneyimine sahiptir.

Neden Danışmanlık hizmeti almalisiniz?

1.
Program ve üke tercihi yaparken profesyonel danışmanlık hizmeti almanız size hem zaman kazandıracak hem maddi yükünüzü hafifletecek, hem de daha sağlıklı karar vermenize yardımcı olacaktır.
2.Çalıştığımız okulların çoğunu ziyaret ederek veya ülkemizde bu okulların yetkilileri ile sizleri buluşturarak bir köprü vazifesi görmekte ve sizlere objektif bilgiler sunmaktayız.
3.Danışman firmanız olarak, vize dosyasının hazırlanması, konsolosluk başvuru formlarınızın özenle doldurulması tarafımızdan yapılacaktır.
4.Uygun uçak bileti bulma, havaalanında karşılanma gibi hizmetlerden yararlanmanız sağlanacaktır.
5.Bilgilendirme hizmeti sayesinde, programa başlamadan önce, gideceğiniz ülke hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Sunduğumuz programlar

1.
Dil okulları
2.Lise ve üniversite yerleştirmesi, üniversite hazırlık yılı
3.Sertifika ve master programları
4.WORK AND TRAVEL Programı
5.Amerika, İngiltere ve Kanada'da maaşlı staj olanakları
6.İngiltere ve Amerika'da AU-PAIR programı
7.Yaz okullari
8.Lise degisim programi

Neden YERO?
1. 2010 yılında tam 10. yılımızı tamamlamış olacağız. 10 yıllık tecrübe ve deneyimimizle öğrencilere doğru ve objektif bilgiler sunabilmekteyiz.
2. Amerika'dan bize ulaşmak ücretsiz. Ücretsiz telefon hattımız ile bize 7/24 ulaşabilir, acil durumlarda yârdim isteyebilir, sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Amerika’da iken, sorununuz ne olursa olsun, ulaşabileceğiniz ve yârdim alabileceğiniz bir YERO danışmanı telefonun diğer ucunda olacaktır.
3. Zengin iş seçenekleri, iş seçme hakkı.
4. Amerika’da 2 gün ücretsiz oryantasyon programı. New York şehrinde iki gün ücretsiz konaklayarak uyum programına katılabilir, sosyal güvenlik numarasına başvurunuzu zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.
5. Amerika’da YERO danışmanları. Her yıl bir danışmanımız Haziran ayı boyunca Amerika’da kalarak öğrencilere ilk günlerinde destek vermektedir.
6. Esnek ödeme seçenekleri. Yıl boyunca yaptığımız promosyonlarla programa daha az maliyetler ödeyerek katılabilirsiniz.
7. İş fuarları. İşinizi iş fuarından seçebilir, iş vereninizle Türkiye’de tanışabilirsiniz.
8. Ücretsiz telefon kartları. Her öğrencimize Amerika’ya gidişlerinde ailelerini arayabilmeleri için 10 dk ücretsiz konuşma hakkı sunan telefon kartı verilmektedir.
9. Tüm YERO danışmanlarımız daha önce Word ana Travel programına katılmıştır. Böylece öğrencilere en güvenilir bilgileri ulaştırabilmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

İSTANBUL MERKEZ OFIS

Adres: Istıklal cad No:177 Beyoglu/Istanbul
Tel: 0212 245 23 36
Email: istanbul@ye-ro.org
Online Destek İstanbul Lütfen tıklayın…
Çağrı Hattı:0 530 644 06 86
BURSA OFİS

Adres: F.S.M Bulvarı Leylak Sok. Ümit 2 Apt. 4/11 Nilüfer-Bursa
Tel: 0224 247 45 25
Email: bursa@ye-ro.org
Online Destek BursaLütfen tıklayın…