merhaba arkadaslar...

supper bir yazın ardından acıkcası yasadıklarımı paylaşmadan edemedim.cunku bu sene o kadar cok sorun yasayan wat ogrencisi arkadasla karsılastım ki...ve cogu da adı sanı duyulmamıs sacma sapan firmalarla gelmişler.sırf 3 kurus az odeyelim ucuza getirelim diye ugrasmıslar ancak cok buyuk sorunlar yasadılar bu sebeple.

oncelikle ben bu sene n.j deydim ve yine super gecti.arkadaslar ben wat a katılmadan once cok buyuk arastırmalar yaptıgımı soleyebilirm bu konuda.herseyini didik didik ettim kac tane insanla konustum bunun icin ve en sonunda da bir karar verip gittim.en dogru kararı vermişim acıkcası..

bu sene karsılastıgım ve sorun yasayan arkadaslırmla paylastıgım seyler sonucunda karar verdim ki wat konusunda ucuz etin yahnisi yenmez arkadas!!bu,bu kadar acık ve basit!kimisi gelmiş işveren yok,kimisinin ucak bileti inanılmaz bir fiyata gelmiş,kimisine biz size konaklama ayarlicaz demişler gelmişler ilgilenen kimse yok bırakın ilgilenmeyi telefonlarını bile acmıyorlardı cocukların..sokakta kaldılar resmen.sordugun zaman da hepsi ucuz olsun diye sacma sapan firmalarla gelmişler.aralarında istisnalar vardı acıkcası boyle cok koklu firmayla gelmişler ancak tamamen kendi salaklıkları arkadaslar..buna benzer bircok sorunla karsılastım bu sene ve kendi kendime dedimki iyiki 200 dolar fazla vermişim!!

cunku ben bu 200 doları vermemiş olsaydım bunun bana maliyeti diger arkadaslara oldugu gibi en az 600 dolar ekstra olacaktı.ulaşıma ekstradan para odemek zorunda kalacaktım,konaklama icin ekstra,ucak bileti icin ekstra,iş bulmak icin ekstra......bu liste uzayıp gider acıkcası.bu yuzden ben de ustume duseni yapıp katılmayı dusunupte tecrubesi olmayan,arastıran arkadaslara yardımcı olması amacıyla bunları paylaşmak istedim..dikkatli olun arkadaslar..iyi arastırın ve sacma sapan,gunu kurtarmaya calısan sirketlere kanmayın..insanların neler yasadıkları ortada..

herkese mutlu watlar