Toplam 192 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Yorkta Hostel ?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı FirsTeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chelsea international hostelden rezervasyonumu yaptirdim..Rus elemanla birlikte gidiyorum burdan arkadas..Ben chelsea international hosteli map te gordugum kadariyla kotu biryerde degil..ama benim jfk ya nasil gidecegim ona ihtiyacim var.Birde newyorkta gunluk genel olan herseyi kapsayan turlar var gordum ama katilan varmi daha once?anlatabilirmi bilenler..
    turlar ustu acik otobuslerle olandan bahsediyorsun hehralde. Gittikleri yerler yaziyor. Yanindan geciyorsunuz herseyin. IStediginiz yerde inip binme hakkinizda var. Mesela empire state de indiniz gezdiniz 1 saat. Gelecek farkli otobuse binip tura kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz. Duraklama noktalarinda zaten calisanlar bekliyor sizi bilgilendirir.

Ben olsam atarim kendimi sokaklara alirim heryerin adresini. Kendim gezerim hem bedavaya getirmis olursun. Sehirde kaybolmak zaten imkansiz. sokaklar sayi sayi artiyor 1 saat kafana gore takil anlarsin hemen sistemi. SOkak ve avenue bilgisi varsa hic yardim almadan bulabilirisn.

Ayrica NYC nem fazla oldugundan cok fazla yurumek bunaltici olabilir. Zaten fazla parada degil. YErinde olsam ilk otobusle gidip bi genel heryeri gorurdum sonraki gun kendi basima takilirdim. Zamanin kisitliysa her yere git gel zor olur yuruyerek falan

Valizin varsa 17-20$ a falan shuttle ile gidebilirsin. Ki ben oyle yapmistim. 2 valizle sikinti cekecegime. Direk hostele gelip aldilar. Gidecegin terminal kac numaraysa kapisinda biraktilar. 3 kisi falansaniz taksiylede anlasabilirsiniz 50$ a goturuyorlar ama 3 kisi valiziniz fazlaysa arabaya sigdirmak zor olur.

Otobus veya subwayle gitmek istiyorsan 2yada 3 tane ulasim araci degistirmen gerek. Google mapsden hangi araca nerde aktarma yapacagina bakabilirsin.

Tek binis 2.25$ bu arada.
    Konu manhattan tarafından (11-09-2009 Saat 03:35 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks