Arkadaşlar son sınıf öğrencisi olarak bi hatıramız olsun diye 5 arkadaş amerikaya gitmeye karar verdik. Ama ne yazık ki yanlış bir şirkete denk geldik. Öncelikle kendi paralarını alana kadar müthiş bir ilgi alaka vardı neredeyse hergün arıyolardı. Ama sonra paraları verdik ve artık pembe bulutlar kalktı ve neredeyse hergün biz arar olduk. Ps Biz 3 kişi ilk kez diğer 2 kişi ikinci kez gidicektik.Biz 3 kişi vize görüşmesine girdik fakat diğer arkadaşkar daha önce gittikleri için onların DS ve pasaportları yollanıcaktı.) DS ler nerede ? DS ler nerede? diye ve hep bugün yarın gelir diye oyaladılar. Neyse en sonun da DS ler geldi. İyi dedik şükür geldi ya artık bundan sonraki süreç kolay heralde diye düşündük ki şirket te bize aynı nı söledi. DS ler yollandı ve biz 3 kişininki en fazla 3 gün diğer iki kişininki de en fazla 5 gün için de vize basılı olarak gelir dendi. Ama bizim vizeler 15 gün sonra geldi. VE diğer arkadaşlarımın ki ise tam 48 gün geçmesine karşın yoktu. Biz bu pazartesi ( 29 haziran ) da gidiceğiz. Ve dün sevindirici bi haber geldi vizeler basılı şekilde bugün ulaşağı sölendi biz tabi süper bi sevinç içinde 5 kişi gidiyoruz diye havalrayız... Ama bugün gelen 2 pasaporttan 1 tanesinde yanlışlık olduğu ve yanlış vize basıldığı görüldü. Benim arki şok tabiki ve kons. arandı şirket tarafından ve neden böle olduğu soruldu? Kons. verdiği cevap gönderilen DS in barkotu eksik çıkmış ondan dolayı basım da hata oldu denmiş. Ve daha ben 10 nisan da vize görüşmesine giderken şirketime DS ime baka bilirmiyim demiştim şirketin cevabı bana aynen şöyleydi " Saçmalama Bu DS bunda nasıl hata yapabiliriz ki biz " Dedi. Ve 10 nisan günü kons. gittiğimde Benim DS imde adresim yanlış barkotum ekisik diğer bi arkimin TC kimlik numarası yanlıştı. Diğerinin aile bilgilerinde abisine kzı kardeşi yazmıştı bu malum şirket. İş snucu arkimiz bizle gelemiyor ve neredeyse 50 gün botunca boşuna umtla bekledik ve 5 kişilik başlayacak olan maceramız 4 kişiye düştü Bunları yazmak istedim içimde kalmasın WAT ı seçerken çok dikkat edin arkadaşlar şirketler herzman parayı alana kadarsizleri kolluyo sonrasında umurlarında değilsiniz....