Selam arkadaslar,

Uzun ve yorucu bir yolculugun ardindan ben de ABD`ye geldim sevdicegime kavustum..

Su anda Utah`da St. George sehrindeyim..Geleli yaklasik 1 hafta oluyor..Persembe,cuma,cumartesi ve pazari Price`da kayinpederle gecirdikten sonra pazar ogleden sonra St. George`a geldik..Burda da babaanne ile birlikte kaliyoruz..

Dun SSN ofisine gittim ancak kadin ulkeye girisimden yaklasik 10 gun sonra gelmem gerektigini soyledi..Cuma gunu tekrar deneyecem..

Isin kotusu,K-Mart SSN olmadan calismama izin vermiyor..Bu nedenle su anda bos gezenin bos kalfasi konumundayim..Insallah cumaya SSN yi halleder haftaya da ise baslarim..

Bu arada Istanbul`a THY ile ucup ordan da Da veya baska bir havayoluna aktarmaniz varsa bavullarinizi sizin aktarmaniz gerekiyor..Bunla ilgili de simdi ayri bir baslik acip sizleri bilgilendirecem..Gercekten hala gelmemis olanlar veya gelecek sene katilacaklar icin baya iyi olacaktir..

Bu arada burayi Turklestirmeye basladim..Evde nargile ictik..Kayinpederle baliga gidip tuttuklarimizi rakiyla yedik evde..Her tarafta zaten cezerye lokum ve pismaniye var..

Dun de Smith`s den biber tursusu aldim ve eve ilk tursuyu soktum..Az kaldi genclik marsini da okutacam