Herkese merhaba. 3 günlük ayrılıktan sonra siteye döndüm tekrar. uzatmadan yolculuğumu anlatıyım size.
6 haziran sabahı 08.55 british uçağı ile london aktarması ile New York a geldik. Myrtle Beach uçağımız ertesi sabah 06.25 olduğu için orada kalacktık. Merkeze inmeyi düşündük ama inemedik zar zor bi şekilde sabaha kadar yarı uyur yarı uyanık bekledik. sabah 12 gibi buraya geldik. Myrtle da da havaalanına indiğimizde taksiye bindik ama nasıl taksiciyse bulamadı. En sonunda sinir oldum indir dedim indik internet kafeden adrese bakarak yürüyerek bulduk. Myrtle gerçekten güzel biyer. Tam bi yazlık mekan. Ana caddede herkes arabasıyla dolaşıyo. Herkesde son ses bi yabancı müzik. İlk gecemi bitirmek üzereyim.
Yolculuk ayrıntılarına gelince. Yemek konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. byaa şey getirdim buraya ben. hatta el bagajımda da helva ve kuraabiye vardı.
İlaç hiç problem olmadı devamlı kıllandığım ilacımı getirdim fazlasıyla.

Burda da türklerden uzak durmak isterdim ama başımda bitanesi var ki tam bi kurtarıcı melek. ingilizce öğretmenlii okuyo ve her şeyde kurtarıyo bizi :d

Benden bu kadar bu taraflara gelecek varsa mutlu gelsinler