arkadaşlar mesajlarımı okuyan bilir birlkte amerikaya gieceğim erkek arkadaşım red aldı dünhazırlık okuyordu ankarada koreli bayanla girmşti görüşmeye on martta girmştk ozmndan beri içimiz bitürlü rahat olmamştı biliyoduk aslında bu sonucu not ortalaması fena değildi 70ti yani 50küsür not ortalaması olanlar bile almışken bi umut vardı içimzde ama nedense amerikada kalacağını düşünmüş niyeyse artık biri düşük notu olana veriyor öbürü ii konuşamayana da veriyor kıstasları nedir anlamış değilim ama hakkını yiyorlar amerikada kalacağını düşünüpte vize vermediği kişilerin herneyse 16sında amerikada olmamz lazımdı yarın yeniden randevu alcaz bukez istanbulda gircek tek gidemem bende beklicem onu okadar hayal kurmuşken büyük hayal kırıklığı oldu ikimz içinde 20sinde alabilirmş şirket randevuyu sorun çıkmazsa vize gelir gelmez gitcez buarada geç gttiğimizden işimizi kaybetmemk için işerenle görüşmeye çalışcaz oda olmadı ben gitcem o arkamdan gelcek anladıığınız gibi herşey altüst oldu morallerimi sıfır istanbulda vizeye giren özellkle 2.kez girip vize alabilen arkadaşlardan yardım bekliyorum ne yapmalıyız nasıl sorular sordular sizlere şimdiden teşekkürler