Vizeden sonra:
ilk kez girmedim ve cok kisa surdu haha iste boyle girilir ve alinir lanet vize!Adama amerikan aksani bile yaptim,hemen ucak bileti alayim.

Ertesi gun:
Yada su vize elime gecsin oyle bakayim,ne olcak ki en fazla 2-3 gun sonra elime gecer,fiyatlarda cok artmaz,garantiye alayim isimi,telasa gerek yok oglum aldin iste vizeyi sadece eline gecsin.

2.gun:
Adam kacinci sinifta oldugumu sordu,4. sinif dedim ama 6.yilim!Keske belirtseydim bunu killanir mi acaba bu durumdan?Ama kacinci sinifta okdugumu sordu,yilimi degil ki,laf kalabaligi yapmadim iste,neden takiliyorum buna...

3.gun:
Seneye mezun olacagimi soyledim ama keske ilk donemden sadece 6 dersim kaldigini soyleseydim!E gecen yilda 1.5 yil vardi yine aldim vizeyi bu yil neden vermesinler?Yinede belirtseydim iyi olurdu...

4.gun:
Adam gorusme bitince ne demisti?Tebrik etmismiydi?Yandaki gorevli ne guzel direk tebrik ediyordu bu neden birsey soylemiyor,neyse su ups kodundan bir bakayim kargom nerede..

5.gun:
Keske o cocugun onume gecmesine izin verseydim,o sempatik gorevliye dustu ne guzel,belkide kaderim burada degisti,lanet olsun neden israr etmedim onume gec diye,cocuk onumde aldi vizesini ve onayini!

6.gun:
Keske bu wat icin son sansim demeseydim,yanlis anladi mi acaba?bunda yanlis anlayacak ne var,gecen yilda bolumumu sevmiyorum demistim durustce...

7.gun-11.gun:
Sabah 6 ya kadar uyuyamiyorum,canim hicbirsey yapmak istemiyor,surekli foruma bakiyorum oyalanmaya calisiyorum,her sabah telefonu kontrl et ups den mesaj var mi diye,mail adresini kontrol et sirketten mesaj var mi diye..ne oluyor bana ortalamam 2.16 ilk kez gitmiyorum ama ama...6.sinifim ya bu yuzden.....lanet olsun gel artik son kez gidiyorum wat ile son kez,soz bir daha istemeyecegim gel artik...

Boyle sikici ve gereksiz bir surec,kendimden suphe ettigim bir surec,kendime az da olsa guvenemedim,sevdigim insanlarin alirsin rahat ol sozlerini dikkate alamadim,ona uzuluyorum.
Ve sonunda aldim,ne oldu?Simdi bilet telasi sardi,sirkete para odemem lazim,15 gunluk surecte butun bu paralari biriktirebilmek icin 2 vardiya hatta 3 vardiya calismam lazim
Ama yinede cok rahatladim ve daha iyi hissediyorum.herkes icin ictenlikle ayni guzel sonu diliyorum ve iyi tatiller diliyorum.