Arkadaşla uzun zamandır buradan takip ediyordum ve heycanla 14 mayısı bekliyodum ve biraz vize görüşmesine gitmeyen arkadaşlara bilgi olsun diye paylaşım yapayım.sonunda 14 mayıs sabahı ankaraya gittikten sonra öğlen saat 13.30 gibi içeriye girdik ilk kapıdaki güvenlik gayet güleryüzlü ama içerideki abla!! o kadar değildi resemen herkesi azarlayarak belgelerin tamlığına bakıyordu neyse bu arada ben numaramı aldım tek sayıydı ve içeri girip beklemeye başladık.Ama bu arada orada tanıştıgım bir çok kişi çekik gözlü bayana denk geldi ve buradan okuduğumdan daha kötüsü oldu 8 kişiden 6 kişi yanlış saymadıysam red aldı ve normal şartlarda benimde onunla görüşmem gerekirken bişr anda sayıalr değişti ve diğer bayanla görüştüm.Görüşmede bölümümü,sınıfımı,nereye gidecegimi ve gelecek planlarımı sordu.Ve en sonunda NY'da iyi eğlen dedi ve gülerek tamam mı dediğimde evet dedi ve UPS geçtim yarında da pasaprtum geecek inş.Çekik gözlü bayan resmen 'kan kusturdu'.İlk defa gidecek olanlara ve ortalam da sorun olnalra genelde pek iyi karşılamıyor çeçkik gözlü kişi...Herkese teşekkürler çünkü oraya gittiğimde 'turkishwat' sayesinde herkes bu kaçıncı alışın diye soruyordu her şeyi buradan öğrenmiştim ) başarılar gidecek arkadaşlara