merhaba arkdaşlar bugunkü başıma gelen olayla ilgili size danışmak istediklerim var ilk kısımları hızlıca geçiyorum vize görüşmem kısaca güzel geçti bütün soruları eksiksiz güzelce cevapladım sonunda genelde orada ds belgesi olmayan herkese söylenen ds formunu yolladıktan sonra kararı vericez lafını söyledi tamam teşekkür ettim arkamı döndüm aradan 15 saniye geçti çıkmak üzereydim fakat tekrar ismimin anons edildiğini duydum bi baktım numaram hala değişmemiş tekrar aynı yere gittiğimde bu sefer türkçe konuşarak soyadım yıldırım olduğunda çokça kullanıldığı için isim soruşturmasına alınacağını söyledi ve eksta bi kağıt verdi orada internetten sadee sonuçları takip edebileceğimi hiç bi şekilde mail veya arayarak sormaman gerektiğini söyledi buarada benim iki tane ismim olduğunu niye böyle bir soruşturmay yapılacağını sorduğumdada pekte umursamadı cevap alamadım öğrendiğim kadarıylada şansa göre 2 hafta ile 6 ay arasında sonuçlanıyomuş bilmiyorum şimdi nasıl yapıcam bu konuda bilgisi olan arkdaşlar var mı acaba ?