arkadaslar ben gecen sene alaskaya naknek e gıttım ılk gunden ıtıbaren 15 18 saat arası calıstım ben bıraz gec gıttım tabıkı sıırketten kaynaklanan sorunlar yuzunden 20 gun sonra ıs bıtı ve ketchakan gectım orda da yıne n az 16 saat calıstık gunluk.16 gun ord calıstım ketchakanda da sezon bıttı ve oradan sıtkaya gectım yıne yuksek sezonda calıstım en az 16 saat 22 saat calısanlar vardı yanı bemnım acımdan harıka gectı arkadaslar bırasda sızın elınızde para kazanmak sureklı yuksek sezon olan yerlerı secersenıız mutlu olursunus ben 50 gunde alaskadan ıstedıgım parayı aldım ve seattle gectım 25 gun orda gunluk 8 saat calıstım gerı kalan zamanımda gezdım .donus yerım newyork tu 5 gun oncesınden newyork a gıttım ve orada da harıka gunler gecırdım cok mutluyum busene de gıdecem yıne.alaskanın dıger eyaletlerden cok daha avantajlı oldugunu goreceksınız eger gıdersenıs cunku haftalık 1100 1200 dolar alıyon amerıka ıcı ayaletlere gıden bırı 1.5 ayda masrafını cıkarırken sız 2 hafta sonra aılenısdenaldıgınıs parayı gerı gonderıyorsunus.sorusu olan arkadaslar olursa yardımcı olurum .

E-Mail alış-verişi yasak