merhaba arkadaslar öncelikle 2 saat önce vize görüşmesine girdim öncelikle nasıl geliştiğini yazmama gerek olmadgını dusunuyorum cunku bende bugunden öncesine kadar giden arkadaslardan daha iyi biliyorduk sitedeki tecrubelerden dolayı.öncelikle vize anımı anlatmak ıstıyorum.1 nolu gısenın en önünde en ön kısımda köse tarafta oturuyrdum tum sandalyeler doluydu o an bı anda melez dedıgım mulakat yapan görevli bana bagırıp sız orada oturamazsınız arkaya die bir ses duydumallah birde ne olsun sıram ona geldi kalktım görusmeye gittim herkese ılk olrak hı how r you tarzı soruyla baslarken bana dırek ıngılızce olrak nıye öle yaptın dıe basladı azarlamaya sasrıdım kaldım.ben hep bılmıyordum özür dılerim tarzı alttan almalarla gecistirmeye çalıstım.birde şu dıkkatımı cektı benden önce giden ögrenciler bu kadından 3 soruyla yesıl kagıdı aldılar ama bana ayakkabı numaramı sormadıgı kaldı.sonuc olrak ds formum vardı en sonda bana vısa ıle ılgılı bıseyler dedı ama seri sölediği ve ardından gelen yıne ıgneleyıcı bırdaha yapma tarzı cumlelerden dolayı vızemı alıp alamadıgımı anlayamadım.yalnız bana hiçbir belgemi pasaportumu vermedi ups kagıdımı verdi ve ödeme yapmamaı söledi.SONUC SİZCE NEDİR ARKADASLAR moralm hala bozuk ya