Öncelikle herkese merhaba, Wat ile ilgilenmeye başladıktan sonra bu foruma ulaşmıştım. bir çok konuda gerek bilgiler olsun gerek deneyimler olsun bilgi edindim diyebilirim.
Açıkçası watı ne kadar istediysem o kadar çok kötü tecrübeye tanık oldum her yerde. ancak öyle yada böyle biryerden başlamak gerek. şirket konusunda kesin şunla gidebilirsiniz, güvenin gibi bi cümle yazamamış kimsehiçbir şirket hakkında, (övülenler var tabii). sonuçta herkesin derdi farklı olabiliyor, ancak bir kişinin gitme demesi beni o şirketten uzaklaştırıyor açıkçası. ben biraz nette araştırarak 3-4 şirkete indirdim sayıyı. Kısmetse yakın zamanda görüşmeyede gidicem.
Ancak hala şirketlerden cevabını alıp alamıyacağımı bilmediğim bikaç sorum var. Örneğin; bizim okuldaki diploma notu sistemi 4lü sistem değil, bildiğimiz 100 üzerinden lise sistemi... üçüncü sınıftayım ve 2 tane alttan dersim var. Bu yüzlük sistemde ne kadar puana ihtiyaç vardır bilen var mı?
ayrıca bu vize konusunda banka hesabında belirli bir miktar para lazım felan diye bişeyler duymuştum bu doğrumu?
sponsor şirketle istanbuldayken irtibat kurabiliyormuyuz?

şimdiden teşekkürler, umarım sizlerinde yardımıyla tedbirli olarak hallederim şu Wat işini...