slm arkadaslar yaklasik 1 aylik aradan sonra foruma ilk kez yaziyorum.. forumda okuduklarima gore donenler olms zor durumda olanlar cok fazla.. cok uzuldum ama sasirmadim...
bende bir ay boyunca cok sIkIntI yasadim. 2 ev deistirdim 2 tane is deistirdim. konaklamaya aylik kira odedim 15 gun kalip ciktim. 2 hafta issiz dolastim. manhattanda ayaklarim su toplayana kadar is aradim 4 gun 5 gun 1 hafta heryere telefon birakiyorum ama kimse aramiyo. hergun para harciyoruz ama para kazanamiyoruz. vs vs boyle problemli gecirdgim bir ayin sonunda simdi guzel bi isim var. benzin istasyonunda market kisminda calisiyorum. eylul basi burda bi comunity college e yazilip vizemi uzaticam... su an ehliyet isini halletmeye calisiyorum o iside hallettikten sonra ilk haftaligimla araba almayi dusunuyorum.. ben bu ulkeyi seviyorum 1 hafta calisip araba aliyosun sonraki hafta calisip laptop aliyosun 2 hafta calisiyosun 6 aylik okul parani cikariyosun...bu ulkede hem yasanir hem egitim alinir hemde calisilir muhtesem bir ulke... GOD BLESS AMERICA