merhaba arkadaslar oncelikle sunu soylemeliyim ki burasi gercekten ari bir dunya su an bende kutuphanedeyim cunku internet bedave bulundugum yer cok buyuk degil fakat cok guzel evimiz gol evi rus bir kizla kaliyorum adi yulia cokk yardimsever ama onun tek derdi sanirim clubslar,guzellik ve erkekler...ama insani yonu guzel..ben cok guzel golun kenarinda bir kafede calisiyorummm garsonluk ve baking akliniza gelebilecek hersey...patronum missy surekli her gelene benim adimi soyluyor ve turkiyeden geldigimi soyluyor bulundugum yerde herkes gulumsuyorr ve hersabah yururken ya da bisiklette selam veriyorlar....ve coook yardimseverler.... benim tek sorunum delta ile olduuu kesinlikle gelmeden once sirketinize otel sorun cunku burada jkf de benim ucusum iptal edildi ve bir gun jfk de kaldimm valizinize dikkat edin delta kaybediyorr ve delta da asla ac kalmazsiniz hizmet cok iyi ben frankfurt aktarmali geldim ayrica sakin burada soylendigi gibi valizinize sunu koyun bunu koymanyin gibisyleri cok dinlemeyin cunku inanin biz herseyi gecirdikk...tek basima o yolculugu yapinca bile kendime guvenim artti...onun disinda kizlar icin soyluyorumm erkeklere cok dikkatli olunn cok sarkan oluyorr ve bizim disardan geldigimiizi biliyorlar...bana surekli birsey ismarlamaya calistilar..ama burda col itifat ediyor amerikalilar cunku herkes sarisin ben farkliyimistediginiz herseyi sorabilirsinizzz....