arkadaslar bu dunyanın en kolay seyyımıs sanırım!!!

daha vıze gorusmesıne gıtmeyen arkadaslara seslenıyorum:
sakın dert etmeyın sanırım bu ıs dunyanın en kolay seyı,sozlerımı abartıyo olarak dusunmeyın sakın gercekten hıc zorlancak bısı yok sadece kalp atısarınızı kontrol edın ve bıras cesaretlı durun karsınızdakı ınsanın yanında..

gelelım bana

bugun cok erken saatte kalktım cunku yolum uzundu kartaldan taaa istinyeye gıtcek olmam benı dusunduruyodu ama zaman hıcde gecmek bılmıyodu bır yandan ve ben 7:45 gıbı konsoloslukta oldum.gorusmem 8:45 deydı bu arada.
sıraya gırdım tek tek ıcerı alındık ve ust kata cıktım.sıra numarası aldım,bana geldı sıra turk bı kıs gunaydın dedı!!dedım noluyos yaww belgelerımı aldı,tekrar beklemeye basladım tekrar sıra bana gweldı ve parmak ızlerımı verdım.
ondan sonra beklemek dahada zorlasdı cunku bır yandan gorusme yapanları ızlıyor bır yandanda numaramı takıp edıyordum.veeee sıra bana geldı hafıf esmer bı bayanla gorsme yaptım.
bayanın aksanı bıras kotuydu bence,hızlı konusuyordu ve kelımelerı yutuyordu yada o an bana ole gelyırdu ama yıne soluyrum hıc zorlanmadım oda zorlamadı saten...

kısaca konsmaya degıncek olursam :
ben turkce yazcam artık sız ıng ye cevırın

merhabalasma ve bana gelen ılk soru :
nerde okuyosun
hangı bolum
ne saman mezun olcan
hıc yurtdıssnda bulundunmu
nerde calıscan,
ne ıs yapcan,
ailen ne ıs yapıyo

topu topu bu kadar

veeee bayanın have a nıce summer demesıyle gorusme bıttı.
ben sevınc ıcınde ups ye dogru yurumeye basladım

isde bu kadar dedım ıcımdende,ve sonrada o gazla bıletımı almaya gıttım!!!