Selam dostlarım umarım hepimiz için 2019 senesi güzel bir wat dönemi olacak hakkımızda hayırlısı olması dileği ile sizden yardım isteyeceğim konuyu anlatıyorum iki iyi iş teklifi arasında kaldım wisconsin ve texas teklifleri var. Sponsorum interexchange ve sistem üzerinden araştırıp güzel işletmelere iyi gördüğüm tekliflere mail atıyordum ve texasta houskeeper işinden cevap geldi evet sizinle çalışmak isteriz ama size şuan teklif gönderemiyoruz bir problem ile karşılaştık interexchange ile görüşüyoruz size teklif gönderebileceğimizin garantisini verdiler en kısa sürede dönüş yapacağız dediler mail yoluyla iletişim halindeydik ve bu arada wisconsinden bir teklif geldi hospitality crew michigan sınırında güzel bir işletme ortamı güzel türk yok neyse bu texas a 1-2 daha mail attım cevap gelmeyince vazgeçtiler sandım benden wisconsini onayladım ama 2-3 gün sonra texas mail attı hemde job offerini göndermiş ismim soy ismim yazıyor şekilde haydaa dedim benim kafa karıştı allak bullak oldu wisconsini iptal edip texasımı seçsem demeye başladım gönlümdeki yer texastı ama kasırga sıkıntısı olabilirmiş bu arada iş detaylarını verecek olursam

TEXAS-port aransas housekeeper saatlik 10$+tip(teklifte yok ama bir şekilde alırsın diye düşünüyorum tip) overtime var (mailde sorduğumda 50-60 saat çalışıyoruz demişti) 2. iş imkanı var ada bölgesi ve etrafta işletme çok konaklama var kira depozito yok ve mailde sorduğumda tam teşkilatlı mutfak gereçleri varmış

Wisconsin- Big sand lake eagle rivere 30 dk araçla
Hospitality crew pozisyonu 10$+tip overtime belki konaklama var kira yok depozito geri ödemeli 100 dolar mekan güzel türk yok adamla whatsapptan görüştüm gayet iyiler beni sevdi ingilizcemi beğendi 2. iş imkanı araba alırsam oluşur ama günlük 1 saat yola gidecek git gel şeklinde 10-15 dolardan olurum kafam karışık sizce nereyi seçmeliyim tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa daha memnun olurum.

Desteğinize bilgi ve birikimlerinize ihtiyacım var