Merhaba arkadaşlar ben önümüzdeki yıllarda wata katılmayı düşünen bir kardeşinizim.İzmirde yaşıyorum ve gideceğim yerin öyle doğa falan değil daha çok hayat olan merkezi bi yer olmasını istiyorum kumsalı falan da olabilir deniz için.Hayat orda dönsün ama istanbul gibi kalabalıkta olmasın yani dediğim.Aman ne çok iey istedin dediğinizi duyar gibiyim.Benim asıl sorum şu olacak ben orada çalışacağım 3-4 aylık sürede iyi bir para kazanma amacı içerisindeyim.Zorluğu farketmez her işi yaparım ama günlük 7 saat ve haftada 6 gün min çalışmak istiyorum.Minimum evet ve saatlik amacım ortalama 10-15 dolar kazanmak 20 olursa da süper olur yani az kazanmak istemiyorum.o parayı biriktirip Türkiyede devam edeceğim hayatıma.Daha sonra tekrar çalışmak için döneceğim tabii yurtdışına.Extra olarak Elektro gitar çalmanın orda extra kazanmama faydası olur mu akşamları da elektro gitar üzerinden çalışmyı düşünüyorum ne kadar nasıl kazanabileceğimi söylerseniz çok mutlu olurum.Çok para üzerine bi başlık oldu ama hayallerimizi gerçekleştirmek için mecburuzHepinize şimdiden teşekkürler