Arkadaşlar Merhaba,
İlk defa vize görüşmesine girdim.Üni 8 haziranda bitecek,bende erken alayım,red yersem hazirana randevu alırım diye Ankara'dan randevu aldım.
İlk başlarda heyecanlıydım,fakat parmak izi verdikten sonra rahatladım.
2 numaradaki bayan gelmesin diye dua ettim,5 numaradaki adam geldi.Gitmeden önce forumdaki klasik soruları okudum,inanın sokakta biriyle konuşur gibi konuştu benimle ve o soruları sordu.
nereye gidiyosun,nerede çalışacaksın,ne iş yapacaksın,annen baban amerikada mı,nerede okuyosun,bölümün ne ve en son GANO'n kaç dedi.Benim ki biraz iyi idi,vizen onayladı,iyi tatiler dedi.
Yalnız arkadaşlar,2 numaradaki bayan arka arkaya 8 kişiye red verdi,ben çıktıktan sonra ne oldu bilmiyorum.Ben o 8 kişinin de ingilicesinin kötü olduğunu düşünmüyorum,diğer görevliler normalda 1 dakika bile tutmazken o görevli herkesi en aşağı 2 dakika tuttu ve sadece 1 kişiye vize verdi.
5 numaradaki adama dikkat ! Çok rahat konuşuyor yalnız bir kişiye ganosu 1,6 diye red verdi,notun çok düşük olmaz vize veremem demiş.

Diğer arkadaşlar gibi size önerim sakin olun,bide tıkanmayın,cok geç cevap verirseniz ing kötü diyor red veriyor.
Son olarak Stowe,Vermont ' a gidiyorum,VERMONT ' a giden varsa yazarsa sevirimm
Kuş uçmaz kervan geçmez bi yere gidiyorum,hadi hayırlısı
Herkese iyi bir yaz diliyorum ...