Herkese merhaba arkadaşlar.Bugün danışmanla birlikte başlıktaki tarihe vize randevusunu ayarlardık.Amma ve lakin şöyle bir sorun var ki ds belgem hala elime ulaşmadı.Sonuç olarakta ds belgem mülakat tarihine kadar elime ulaşmadığı takdirde muhtemelen ertelenecek.İşin ironi tarafına gelelim.Şimdi ben iş fuarında işverenle görüşürken bana daha kolay hitap edebilmesi adına nickname(yani çevremde bana bana genellikle hitap edilen ismim yanlış anlaşılmasın keko47 tarzında felan değil ) vermiştim hani bu isimle çağırabilirsiniz diye.Neyse adam gitmiş ds belgemi basarken nickname olarak verdiğim ismi göbek yani orta adımla birlikte çıkarmış ee tabii kimlikte ise böyle bir olay yok.Anlayacağınız 2 hafta önce elime ulaşan ds belgesi yalan olup yenisini beklemeye koyulduk ve böyle bi karar aldık.Vize görüşmesine Ankara da gireceğim danışmanım ise yok efendim İstanbulda girersen red alma olasılığın daha düşük gibi bi söylentiyle İstanbulda girmemi tavsiye etti ama tabii ki kararım değişmedi. Neyse efendim şimdi vize görüşmesinden sonra aslında mülakat sonucumu buraya aktarmayı düşünüyordum ama girmeden önce sizlerle birlikte bi brainstorming yapalım dedim ve girmeden önce durumumu buraya aktarıp sizlerin de görüşlerin almak istedim.Bana gelecek olursak İngiliz Dil Bilim 2. sınıf öğrencisiyim.Not ortalamam şu anda 3.00.İngilizce seviyem de haliyle advanced Zaten sürekli yabancılarla projelere katılıp burada da sürekli görüştüğümüz yabancılar olunca haliyle insan bi cool hissediyor :P Neyse efendim şahsen vizeye kesin gözle bakıp isim soruşturması gibi müstesna-i istisna gibi bi durumla karşılaşmakta söz konusu olabilir ve doğal olarak bu ihtimal de canımı sıkmıyor değil.Uzun uzadıya gereksiz yazmış olabilirim affola Görüşlerinizi bekliyorum.