Öncelikle herkese merhaba.Amerika'dan geldikten sonra foruma ilk kez giriyorum vergi iadesi için girmiştim gözüm bu bölüme takıldı.birşeyler yazmak aklımda yoktu ama geçen sene zamanımın çoğunu bu forumda meraklı bir şekilde harcadığımı,aklımda yüzlerce soru ve onları gidermek için bir cevap aradığım aklıma geldi.şuan eminim ki benimle aynı durumda olan yüzlerce kafası karışık WAT adayları var bu tür hikayeleri geçen sene defalarca okumuştum ve çok hoşuma giderdi.bende herkes gibi WAT yapmayı düşünenler ve özellikle Lake George'ta WAT yapacak olan adayların meraklarını bir nebze olsun gidermek için bu yazıyı yazmaya karar verdim.Aslında şuan tam karar vermedim ama istek olursa bu başlık altından,meraklı olan arkadaşlar var ise onlar için her detayına kadar anlatabilirim.Aman senin anlatacağın şeye gerek yok diyen olursa da konuyu sileriz artık napalım Hikayemin özeti;Bir Work and Travel'da bir insanın başına gelebilecek her şey (iyi ve kötü anlamında) benim başıma geldi.Çok şanssız bir WAT geçirmekle birlikte çok şanslı da sayılabilirdim...