Amerikada bu anlatacağım yol ile para kazanmak istiyorsanız yaşadığınız yerde çevrenizin çok geniş olması gerekir.

iyi bir gece klübüne gidiyoruz. Gece klübü açılmadan önce ön tarafta olan lounge bölümüne giriyoruz. Genelde 2-3 takım elbiseli adam oturup bir şeyler içerler. O beyfendiciklerle bir yol ile sohbet açıyoruz. Genelde siz bir şey söylemeden onlar sohbet açar zaten.

Daha sonra biraz muhabbet ettikten sonra iş konuşmaya başlarlar. Size gece klübüne her getireceğiniz kişi başına 5 dolar gibi bir rakam önerecekler. Siz kabul etmeyin 6-7 dolar olursa sizinle çalışırım diyin. Genellikle kabul ederler. İşi kaptıktan sonra ilk başta alıştırmalara arkadaşlarınızla başlayın. Daha sonra internette sayfa kurun yada çeşitli yollarla insanlarla iletişime geçin. Sizin aracılığınızla orayı ziyaret etmelerini sağlayın. Oraya gidecek insanların ismini, patronunuza yollayın. Size özel guest listinizden gelen her kişi başına para alın. Artık sistemi oturttuğunuzda günlük 50 misafiriniz olsa 7 dolardan 350 dolar para yapar. 1 günde gidersiz temiz para. Hadi bol şans

Not: Bu işi zevkine yaklaşık 4-5 ay yaptım. Aylık fazla uğraşmadan 6-7 bin dolar para kazanıyordum. Bazı nedenlerden dolayı işi bıraktım. Çevrenizi ne kadar sağlam tutarsanız cebinizde o kadar sağlam olur.