Merhaba arkadaşlar sabah 8.15 teydi görüşmem yaklaşık 6 arkadaş birlikte girdik ve şöyle söyleyeyim aramızda sadece 1 kişi vize alabildi oda daha önce 2 kere gittiği için fazla zorlamadılar. Neyse fazla uzatmadan konuya geleyim 8. 15 te içeri alındık güvenlik işleri evrak işleri derken numara verildi parmak izi alındı ve biz 6 arkadaş sıramızı beklemek için oturduk ilk 3 arkadaşımız sırayla girdi bu arada Anakara'da sadece 2 ve 3 . gişe Wat vizesi veriyordu ve arkadaşlarımızın hepsi red aldı 10 kişi falan gözlemledim bu süreçte 1 kişi aldı o da 2 numaralı gişeden sonra bana geldi sıra ve 3 nolu gişeye geçtim bize hep söylenen konsoloslar iyi insanlardır güler yüzlü olun lafını unutmadan How are you? dedim somurtkan bir şekilde cevap vermedi ve ben o an bittim zaten sonra çok basit sorular sordu nereye gideceksin, ne iş yapacaksın , nerede okuyosun, ne okuyorsun gibi yaklaşık 1 buçuk dakika falan konustuk sonra uzun bir soru sordu anlamadım tekrar etmesini söyledim tekrar etti bu arada konsolosluk gerçekten çok kötü içerisi çok gürültülü tekrar anlamadım anlamadığımı belirttim sonra yüzüm kızardı doğal olarak benim baktım pasaportumu geri uzattı "sorry" dedi ve vermedi vizeyi benden sonraki arkadaşlardan da pek mutlu çıkan yoktu şimdi İstanbul'da deneyeceğim şansımı