Vizeyi alana kadar her yazılanı okumuş biri olarak ben de yazmak istedim Dün saat 14.15de vize randevum vardı.En baştaki bütün aşamaları tekrardan yazmıyorum ezber yaptık artık . 14.15deydi randevum erkenden içeriye tek tek aldılar daha ilk numara yandı gittim sistem kilitlendi 1 saat açılmasını bekledik. Tabi bu arada heyecan daha da artıyor. Sonunda sistem geldi yaklaşık 10 dk için 30-35 kişiyle görüşme yaptılar. Benim ortalamam 1.93dü ingilizce konusmamda tamamen o an ki heyecanıma bağlıydı.Nese numaram yandı o en sondaki beyaz saçlı dedeye geldim dede yani amca bile değil ) adımı,nereye gideceğimi ortalmamı sordu ( söledim biliyorum düşük ama finallerim çok iyi bu dönem dedim ) bölümü sordu (sosyoloji bölümüm ) ne hakkında dedi bu soruyu hiç beklemiyordum basit ama anlamayabilrdim yani o heyecanla okul bitince ne yapmayı düşünüyorsun dedi. Zaten ben çok bekledim çünkü adamın bilgisayırında ismim çıkmıyordu orda da bir aksilik yaşadım ayrıca diğerlerini de dinledim hepsi gayet net konusuyor tek şey güleryüzlü ve rahat olmak diyorlardı da gerçekten öyleymiş. Herkese bol şans.