Benim gibi 2 sene Work and travella Amerikaya gitmiş,2 şirket değiştirmiş birine yapılana bi bakın ve bu olayda kaç tane saçmalık olduğunu söyleyin (ben sayamadım da)

Normalde okullar hazirana doğru kapanır ve en erken gidenler de haziranın ilk haftası gider ya benim kardeşim mayısın ilk haftası gidebilecek çok az insandan birisi..6 Mart itibariyle bütün program ücreti ödenmiş,DS için işlemlerin başlaması bir aylarını almış bu sorumsuz şirket çalışanlarının..Kardeşim 2 hafta önce DS için evraklarını verdi ve dediler ki 2-3 hafta içinde vize görüşmesine girersin..Ben de 8 mayısa uçak biletini almışım ki işe başlama tarihi 1 mayıs dikkatinizi çekerim..8 Mayıs aslında veridkleri tarihe göre 2 hafta geç..Biz size vermişiz extra 2 hafta zaman getir şu DSi yani...
10 gün önceki diyalog şudur arkadaşlar;

-8 mayısa bileti aldım vize işlemlerini hızlandırın.
-Neden aldınız ki bileti ya vizeden red alırsa?
-Bu benim sorunum sizin değil siz işlemleri hızlandırın...

Hayır siz sokun kardeşimi zamanında o red alsa da hiç önemli değil ondan sonrası zaten sizi ilgilendirmez,red almasında kimsenin bi sorumluluğu ya da sorumsuzluğu yok zaten..Yapın siz üstünüze düşeni ki görsün WAT camiası..! mayısa kadar işlemlerini bitirmen gerekir bu öğrencinin..Hayır bugün bir mail arkadaşlardan vize görüşme tarihiniz 8 mayıs..Güler misin Ağlar mısın? Ölür müsün,öldürür müsün?En başta kimi salak yerine koyduğunu söylesin bu şirket yetkilileri ona göre bilelim yerimizi yurdumuzu..

İşi bilenlerden olduğum için 'bi tek benim kardeşim var vay efendim nasıl halledemediniz' diyenlerden değilim..Biliyorum ki çok öğrencileri var..Çok işle uğraşıyolar..Ama Mayısın ilk haftası giden kaç öğrencin var be kardeşim?!

Size tavsiyem:Binin arkadaşlar tepelerine..Onlardan haber gelmeden siz arayın sorun yoksa bi iş yapcakları yok..İş sorumluluğu diye bir şey yok zaten kendi şirketimi kendim kurucam artık başka yolu kalmadı..

Hala kendime soruyorum!!! Kimi salak yerine koydunuz acaba?!!!