Arkadaslar benim olay biraz karışık ve sizden bilgi almam gerektiren bir konu. Şimdi anlatıyorum en bastan biz Michigan da work yapıyoruz su aralar. Şimdi olay su biz Türkiye den Amerika'ya gecis yaptığımız zaman Roma'da aktarma yaptık kız arkadaşımla. Neyse Roma'da kahve alalım dedik kendimize 1 kahve ve 1 su dolar olarak 15 dolara yakın tuttu ama Euro söyledi kadın bize, miktarı hatırlamıyorum Euro olarak. Neyse bizde de Euro olmadıgı için biz 50 dolar verdik kadına, kadinda para üstü 35 Euro falan verdi. Biz dedik ki gidelim dövizcide bozduralim bu parayi , havaalini içindeki dövizcide ; cunku napicaz Amerika'da Euro yü neyse gittik bozdurduk adam bize 35 Euro karşılığında 30 dolara yaklaşık para verdi. Yani anlicagimiz dolar Euro dan daga değerli italyada şimdi benimde kafada tilkiler dolasmaya başladı tabi şimdi dönüşte bizim amsterdam aktarmalı. Size diyeceğim su acaba dönüştüde amsterdam da döviz yeri olur mü ? Olsada yüksek bir mevla bozdurabilirmiyim? Çünkü gidiste Roma aktarmalida Amerika'ya gecis yapıyorsun ve Amerika'da da Euro kullanılmadığı için exchange var ama dönüşte istanbula gecis yaptığımız için döviz bürosu olur mü çünkü istanbulda iki parada kullanılıyor. Ve varsa doviz bürosu en fazla ne kadar bozdurabilirim ? Bı bilginiz var mı bu konuda. Çünkü benim gibi bu isin cakalligini çözenler para ister ailesinden gider dönüşte bozdurur o parayı yani değerli olmasa bile dolar birbirine denk olsa bile yine kar dasın çünkü yani anlicaniz arkadaslar bilgisi olan varsa acil yazsın hiç çalısmadan bile kose olabiliriz Amerika'da ) 5000 dolar ailen yollasa o parayı 5000 Euro çevirsen bile köşesin Türkiye'de ) acil yardım.