Amerikaya gitmişken Iphone almadan dönmek olmaz bunun için ucuz olsun diye internetten telefon alan da çok tabiki.
:Ucuz iphone gördüğünüzde bir kaç şeye dikkat etmeniz lazım. Elinize telefonu alıp açılıyo mu diye bakmak yeterli değil.
Sim kart TAKILAMAYAN telefonlar mevcut. Bunlara program yükleniyor ve SADECE Amerika içi kullanılıyor. 300$ civarında bir arkadaşım almıştı sonra geri almadı tabi satan arkadaş. Banane senin sorunun diye.

Ayrıca REFURBISHED telefonlar mevcut.Bu telefonların satışını apple.com dan da takip edebilirsiniz diye duymuştum. Bu telefonlar kullanıcıların geri iade ettikleri yada bozdukları telefonlar. Bu telefonlar fabrikada tamir edildikten sonra yarı fiyatına yeniden satılır. Bu telefonların yeniden bozulma olasılıkları var tabiki öyle bir durumda da ilk 3 hafta içerisinde apple store a gidip telefonu sorgusuz sualsiz değiştirebiliyorsunuz. Apple daki müşteri ilişkilerine hayran kalmıştım şahsen

Ayrıca dip not. Telefonu aldınız ertesi gün benim yaptıgım gibi telefonla havuza atladınız korkmayın hemen değiştirıyorlar o an teknisyene sarılıcaktım da erkek ti