Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar slm. son sınıftayım işletme okuyorum.son 3 aya gırdık okul bıtıyor kpss den umutlu degılım ustelık okdar bayıldık dershaneye paraları ama olmuyor,yabancı dıl olarak da sadece ınglzcem var bıraz o da 2010wat ve hazırlık okurken bırazcık kapmıstım.baska yabancı dıl bılgım de yok yanı özel sektor işi de zor gorunuyor.İntership planlarım var.
işletmcıler hangı mesleklerde calısabılırler ıntershıp programında oyuncakcı da falan mı? ben mezun olunca calısıp para bırıktırmeyı dusunuyorum temuz-ocak arası ıntershıp ıcın.toplam kaca patlar bu program arkadaslar? aslında asıl sorum şu işletmecıler bu ıntershıp programına katıla bılırler mı?bırde mezun olduktan sonra en fazla 1 yıl ıcınde basvura bılırmısız dıyorlar turkıshwatta da okudum.kısacası hazıranda2012 de mezun olduktan sonra en son nezaman basvurabılırım hangı ayda? bır de bu program wata benzemıyor sanırım daha cok ıngılızce ısteye bılır mı katılabılmek ıcın?
sanırım bunları bır danısman sırketle konussam daha ıyı olacak.

kafam cok karısık 1 yıllıgına gıtmek bıraz rısklı.okadar para harcayıp basarısız olmak cok kotu olur.ınglzceme pek guvenmıyorum gercı.evde 1 yıl kpss calısmak mı daha ıyı acaba.oyuncakcıda calısanların basına gelenler gözümü korkutmadı degıl.

@honour35 sanırım acıkögretım mezunları ınternshıpı bırak wat a bıle basvuru yapamıyor.