Öncelikle herkese merhaba

İlk mesajımın başlık halinde olması ne kadar doğru bilmiyorum ama gerekli bi sayfa olduğunu düşündüm.

Ekim ortasındayız yavaş yavaş kayıt olacağımız şirketler,gitmeyi planladığımız eyaletler,çalışmak istediğmiz işler az çok belirlenmiştir.Benim durumumdaki tek fark california benim için bi zorunluluk olması;Riverside'da bi tanıdığımda kalıcam.(güzel bi zorunluk sanırım=) ).2012 yazında California'ya gidecek olanlar/gitmeyi düşünenler ve gitmiş olanlar;

gitcekelri şehri
Çalışacakları işi
Tercih ettikleri şirketi
ve neden California'yı tercih ettiklerini (hakkında duyduğunuz,bildiğiniz yönleriyle birlikte)

Paylaşırlarsa sevinirim.

benim tercih listem fazla geniş değil riverside dolaylarında bi iş tercih edicem;bulmam da zor olacağı için ne iş olursaŞirket olarak .icepi tercih edicem gibi gözüküyo ama iş sahasına göre bu durum değişebilir.califorornia'yı tercih sebebim tamamiyle aile baskısıdırtanıdık var diye.ama güzel bi eyalet,gezilesi bi eyalet böyle baskıya boyun eğmiycem de napıcam..Sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum.

Not:10 gündür siteyi california merkezli araştırıyorum takip ediyorum.sitede gördüğüm kadarıyla bu tarz bi başlık yok.gözden kaçırdıysam ve yanlış yerde başlık açıyosam şimdiden affola.