merhaba arkadaşlar,

yazın turist vizesi için başvurmayı düşünüyorum.size kısaca durumumu özet geçeyim; bu yıl okulum bitiyor ancak üds ve ales ten iyi puanlar aldım.bunları göstererek geri dönüp yüksek lisans yaparken bir yandan çalışacağımı anlatacağım.maddi olarak gösterebileceğim fazla bir şey yok, ev tapusu ve aile hesabında bir miktar para var.Geçen yıl sorunsuz bir wat sezonu geçirdim.Bu arada Amerika'da halam ve ailesi var.30 yıldan fazladır oradalar ve oranın vatandaşı onlar.Onları ziyarete gideceğimi söylemeyi düşünüyorum.Ne amaçla gitmek istiyorsun tarzı bir soru sorduklarında kuzenimin düğünü için bir ay kadar kalmayı planladığım gibi net bir yanıt vermeyi düşünüyorum-ki işin doğrusu da bu zaten.

Bazı arkadaşlar halandan bahsetme falan dediler ama eğer onda kalacağımı söylemezsem,sadece gezicem dersem inandırıcı olmaz pek, çünkü maddi anlamda bir iki haftadan fazla orda gezmeyi karşılayacak maddi bir durumumun olmadığı görülecek belgelerde.dürüst olmayı planlıyorum ama sonuç ne olur bilemem =)artık en son sevimli, cici kız rolünde görevliye sempatik bir imaj vermeye çalışıcam =)

Sizce turist vizesi alma ihtimalim nedir?