Alıntı Zacc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gençler hasan21 in de dediği gibi kesinlikle taksiyle gidin ama taksiciyle muhakkak pazarlık yapın tek başınıza olsanız dahi 60-70 dolara gidebilrsiniz ...zaten oraya indiğinizde vücudunuz (deyim yerindeyse ) turşu gibi olacağından otobüsle falan uğraşmazsınız direk taksi alex sana da bi ricam var cedars ta kalıyosan 597 yada 598 rezerve ettirsene (12 gün sonra oradayım) :))
Taksiye'de gerek yok Zacc, mesaj icinde dedim Turk abla var. Bir sirketi var Cleveland'a giden Turklere yardim etmek icin. 50 dollara gidis 50 dollara gelis olmak uzere seni havaalanindan alip goturuyorlar Cedar Point'e ve donecegin zaman gelip alip havaalanina kadar birakiyorlar. Bavul kaybolursa onunla ilgilenmeymis, Cedar Point'e sorun yasarsan ilgilenmeymis, banka sorunu, alis-veris yardimi ve son 1-2 haftanda sehirleri gezerken bavularini birakmak istersen birakmaymis gibi bi ton seyine yardimci oluyorlar. Bence 50-60 dollara taksi zor goturur Cedar pointe cunku ekonomi dibine vurdu Amerikada iyice, benzin fiyatlarida ucmus. Abla'nin web adresi CANER DANIŞMANLIK Turkiye'deki yolayan sirketlerden daha cok yardimi oluyor inanin bana.

Dip not:ablaya calismiyorum, oyle dusunenler olmus sadece yasadigim ve edindigim tecrubeleri sizlerle paylasip sizlerin benim cektigim onceki sikintilari cekmenizi istemiyorum.

Dip not:abla icin taksici diye dusunen arkadas olmus..sirket olarak ulasimda yardimci olmalari sadece yaptiklari islerden bir tanesi..yani sirf getir-gotur isiyle ugrasmiyorlar.