Başlıktada yazdıgım gibi , bedavaya uçak biletimi dün sabah aldım.
Forumdaki arkadaşlarında yararlanabileceğini düşünerek anlatmak istedim.

Öncelikle bedava bilet için babanızın veya sizin bir axess wings karta sahip olmanız gerek.Kartınızın olması ve kartı aktif kullanmanız yeterli.
Wings kartta her harcamadan mil puan birikiyor, bu mil puanlarıylada yurt içi-yurt dışı istediginiz firmanın istediğiniz biletini alabiliyorsunuz hemde thy mildeki gibi alan vergisi vs. hiç bir ücret ödemeden..
Kartınızda puan hiç yok diyelim, onunda çözümü var, avans mil puan alıyorsunuz..

Kendi aldıgım biletten bahsedeyim,
istanbul - amsterdam - ny KLM Havayolları esnek bilet -cezasız- ile 611€ luk bileti hiç bir ücret ödemeden aldım.611€ yani 71000 mil puan yapıyor, babamın kartında 2000 puan vardı, 70000 puanda avans aldı ve bilete 5 kuruş ödemeden sahip oldum .D Normalde babam bu 70000 puanı kullanmaya kalksa 70TL lik akaryakıt alabilecekti.Yani diğer bir anlamda bilet 70TL ye geldi diyebiliriz
Böylece wat maliyeti bi hayli düştü..
wings kartın bir diğer avantajıda istanbul ve ankara havaalanlarında bulunan lounge lardan hizmet alabiliyorsunuz.Yani havaalanlarında ücretsiz yiyecek içecek dinlenme internet vs. vs. hizmeti ücretsiz..Kendime bir ek kart çıkarttırdım , lounge hizmetindende sınırsız yararlanmayı planlıyorum D:

Elinizde varsa imkan değerlendirin derim. Kaçırılmayacak fırsat..