Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: genelde merak edilenler?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation genelde merak edilenler?

Merhabalar forumunuza yeni üye oldum bu yaz 2 arkadaşımla amerikaya work and travela gideceğim. Road Show iş fuarında HMShost la görüştük ve Pennsylvania bedford south middle plaza ya gideceğiz. Siz daha önce gitmiş olan deneyimli arkadaşlara sormak istediğim birkaç soru danışmak istediğim birkaç konu var. Şimdi biz arkadaşlarla özellikle housing i apartman olan biryer baktık bizim kalacağımız yer 3 kişilik apartman dairesi olduğunu söyledi görüştüğümüz görevli. Biz düşündük ki orda yapacağımız ucuz alışverişlerle ymeğimizi kendimiz yaparak daha ucuza geçiniriz. Fakat bu forumda okuduğum kadarıyla böyle yapan yok. Acaba günlük makarna tavuk yumurta alıp pişirip yesek daha ucuza mı çıkarız yoksa gereksiz masraf ve vakit kaybı mı olur?

Ayrıca forumda amerikaya ne götürülür ne getirilir konusunda arkadaşlar yiyecek götürmekten bahsetmişler bu mümkün mü? Benim duyduğum kadarıyla artık amerikaya ne yemek ne parfüm ne çakı ne de başka birşey sokulamıyormuş? güvenlik çok yüksekmiş hatta bir arkadaşın annesinin parfüm şişesini atmışlar diye duydum bu konu cidden çok önemli biraz bilgi verirseniz çok sevinirim..

Bir başka sormak istediğim ise Full meal plan yazıyor yemek karşılama olayında daha oradaki görevli bizimle bağlantıya geçmedi ama merak ettiğim sabah öğle ve akşam yemeklerini şirket mi karşılıyor, daha önce bu programa giden varmı?

Son olarakta international driving licence almak çok zor birşey değilmiş internetten alınabiliyormuş fakat ben haziran 88 doğumluyum orada araba kiralamak mümkün mü acaba duyduğum kadarıyla 25 yaş sınırmış ama underage fee si denen birşey ödeyerek kiralanabiliyormuş?

Kulanktan dolma bilgilere güvenmek yerine siz deneyimli arkadaşlara sormak istedim şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim...
    Konu coni139 tarafından (17-03-2008 Saat 12:01 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)