Alıntı OneTouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar aynı şekilde 700euro yada virginia bileti buldum..istanbul-new york aktarmasız thy ları ıle ordan thy yollarının anlaşmalı olduğu bir havayolu ile virginia ya olmak üzere..fakat bilet esnek değil,tarih değiştirilmesinde 100euro cezası var.gidiş tarihim değişmezde dönüşte bunun tam tersi %70 %80 değişir benim.Bunun içinde şirketin bana onerdıgı esnek tarihi olan 802 euroluk delta biletini almayı düşünüyorum..çünkü diğer bileti almak için istanbula gitmem gerekiyor ve buna 100-150 liraya patlar en aşağı..ama genede 700 euroyada bilet olduğunu arkadaşların duymasını istedim.
arkadasim neden diger bileti alman icin istanbula gitmen gerekiyor? ben odememi kredi karti numaralrini telefonda vererek yapmistim bi firmaya bana e biletimi yollamislardi ya da banka havalesi yoluyla da yollayabiliyorsun daha guvenilir diyorsan... ikincisi thy de ikinci bavul ucreti yok donerken mutlaka ikinci bavulun olucak.. ekstra masraf.. bir de ben sunu anlamiyorum ya bunca insan planlamadan bu kadar mi yoksunuz ya herkes donusum belli degil diiyip duruyor.. gidisin belli is tarihlerin belli donus biletini de al o da belli olsun yapacaginiz tek sey travel plani olusturmak is bitisiyle donus tarihi arasinad.. bu kadar basit.. bu sayede min 100 euro biletten, ayrica bircok havalayolu firmasinin aldigi 50-100 euro arasinda degisen ikinci bavul parasini da katarsak 150-200 euro kar demektir...