15martta ankarada vize görüşmesine girdim.konsolosluk görevlisi sadece 2tane soru sordu nereye gidiyosun nerde okuyosun diye.bunları cevapladım sonra baktım ds yi onaylıyo.bu kadar çabuk beklemiyodum.sevinçle dışarı çıktım.benden sonra arkadaşım da girdi vize mülakatına.o da 15dak. sonra geldi.konsolosluk görevlisi benim pasaportumu gösterip bu kişiyi tanıyo musun falan diye sormuş.arkdaşım da evet tanıyorum ev arkadaşım demiş.benden belgeleri alırken danışman şirketin konsolosluğun sitesine yüklediği belgeyi almayı unutmuş.arkdaşıma,arkadaşına söyle onu hemen getirmesini söyle almayı unuttum falan demiş.ben ilk önce dalga geçiyo falan sandım da onda o belge olmayınca ikna oldum.tekrar konsolosluğa girerken bide ordaki görevlilerle uğraştım içeri girmek için.sonunda girdim konsolosluğa.görevli beni görünce hemen bi mutlu oldu thank you diyip durdu o belgeyi vermeseydik nolcaktı bilmiyorum.şansıma arkadaşım benden sonra girdi.yoksa gümbürtüye gidiyoduk bugünde pasaportum elime ulaştı vizem onaylanmış