Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
redblackx´isimli üyeden Alıntı
haklısın hocam ama ben dün alvis le görüştüm ordakı bayan ıng sevıyemı test ettı amerıka da çalışmam ıcın dilimin yeterlı olmadığını (kendımı gayet ıyıanlatabılıyorum anadolu lısesı çıkıslıyım ) söyledı.alskada yapacağım ısı anlayıp anlamama konusunda bı sorun yasanmaz asıl sormak ıstedığım boş zamanlarımda fln geliştirebılrmıyım ? fabrıkada da bı kaç arkadaş bulursam yabancı hıcte fena olmaz dıye düşünoyurm çünkü samımı bır ortamda sohbet edıyorsun ....
ya muhakkak bulursun orda yabancı bı kısı ama dedıgım gıbı dıl ıcın gıdılecek bı yer degıl...bu benım dusuncem..

bu arada dıl sevıyen beginner bile olsa sana gore abd ıcınde muhakkak ıs vardır ben bı sırketten baktıgımda ornek olsun dıye soyluyorum vırgınıa beach te housekeeper lık ısı vardı...buna benzer ısler kesın vardır..gercı sordugun sırketın ıs seceneklerınde varmı bu tarz bılmıyorum ama sana gorede bı ıs ayarlayabılırler
Reyes'e katılıyorum.Bende amerika içinde housekeeping işinde çalıştım 2 sene,ilk başta ingilizcem yeterli değildi.Sonralırında İŞ ORTAMI sayesinde ingilizcemi çok iyi geliştirerek supervisor işi yaptım son 1 ay.Müdür telefonla arayıp talimat veriyodu ve ben housekeeperları yönlendiriyordum.Demek istediğim iş ortamı (günde en az 8 saat) ing geliştirmek için çok etkili.Alaskada bu iş ortamında olacak bişey değil.iş dışında ( alaska için iş dışı saatler uyku saatleridir gezerim tozarım hikaye olur iş aylarında) geliştirmen gerekir ki zor iş..kendinden fedakarlık ederek day-off larda iyi sosyal iletişim kurup zamanının çocuğunu iletişime ayırman gerekir..