merhaba arkadaşlar...
bugün saat 2.de vize randevumuz vardı arkadaşımla ankara amerikan konsolosluğunda.bi saat öncesinden ordadık ve 15 dakika kala önce pasaportlarımızı,sora da bizi almaya başladılar... içeri girince gereken evrakları vermek için sıraya girdik ve orda benim evraklarımı alan bayan DS-2019 belgemle gelmeme baya şaşırdı,bana nasıl gelmiş olduğunu sordu bende anlattım,bi an gerçek görüşme orda oluo sandım yani türkçe olmasa öle gibiydi
sora güvenlikten geçme olayı var tam bi komediydi,çantada su,parfüm falan var.amcalar bana suyu bi iç,parfümden de bileğine sıkıp kokla bakalım dediler ve bi baktım ciddiler zararlı olup olmadığını anlamak içinmiş tüm bunlar ve yaptım ben de...sora içeri girdim sıra no 779,sırayla gidiolardı 760larda falan sonra bi anda 777 yandı benim arkadaşın sırası... bi heyecan oldu,actiiiooon
arkadaşım aldı geldi vizeyi (ona bölüm,memleket ve çevresindeki illeri falan saydırdı bi numaralı kadın) bi 10-15 dk sora bana geldi gittim
adımı sordu
parmaz izi olayını hallettik
bu arada beni bi heyecan bastı nedense (bi garip oldum)
kaçıncı yılın die sordu ben anladım ki bölüm ne,sora bölümü söledim ve o tekrar 'which year?' dedi ben de ' haaaa second' dedim sora öğretmen olcaksın demek dedi çok güzel falan dedi,annen baban öğretmen mi dedi,
ben de ailede ilk olacağım dedim
sora babamın mesleğini sordu
en son da nere gideceksin dedi
ben de New Jersey, stone harbor.orada markette kasiyer olacağım dedim.
o da direk ve en tane tane haliyle karşıdaki ups masasına elindeki numarayla git ve adresini ver dedi.
Ben de thank you diyip ups.e gittim
ve MutLu Son