Alıntı overagain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir önceki arkadaşın sorusuna katılıyorum ve eklemek istiorum herkes herşeyi ayrı ayrı yazmış benim türkiye ehliyetim var bu sorun olmuormuş genelde bunu anladım diyelimki 3 haftalık kiralamak istiorum tam olarak bütün herşey vergisi sigortası kaskosu bana kaç paraya gelir bide 19 yaşındayım kiralayamıorum yani ne yapmam lazım??
abi türk ehliyetiyle araba sürmede sakınca yok..bizi degişik eyaltlerde polis durdurmasına ragmen sıkıntı olmadı..polis arıza cıkartır mı isterse polis yolda yürüyorsun diye bile arıza cıkartabilir o yüzden bu bi kıstas olamaz..

araba kiralama olayına gelince degişik firmaların degişik kuralları var..diyelim hertz den kiralıyacaksın bir cok yerde şubesi var ama nerden alıp nereye teslim etcen arabayı bunları belirlemen lazım..<kimisi 21 yaş altına kiralamıyor..21 yaş üstü icin 300 dolar depozito istiyor..bu firmalara göre degişiyor..bunu orada sana en yakın kiralama şubesine gidip soruşturman daha iyi olur..yinede ameriakda 21 yaş olayı her olayda oldugu gibi burda da önemli..