Aslinda ne kadar gerekli bir baslik bilmiyorum ama en azindan bazilarinin bana destek olacagina inaniyorum. Sahsen benim sirketim olsa (dusunmek guzel ) mesela her ogrenciye bir B Plani hazirlarim sahsen tek tek onlara bir dosya acar ve B Plani ayarlarim. Bakalim bunu okuyup tatbik edecek firma cikacak mi. Nedir B Plani

Diyelim ki ben X firmasi ile programa katildim ve olduda Amerika da basima bir is geldi isten atildim ya da patron degisti, isler kotu gitti kapi onune koyuldum bu durumda sponsor yerine direk sirket devreye girmeli ve benim icin tuttugu yedek isi bana ayarlamali. Mesela NY da bir iste calisiyorum ama beni Seattle a gondermemeli yakin bir yerlere yerlestirmeli. Bunun garantisini bana vermeli.Inaniyorum ki boyle bir secenek sunan sirket kayitlari %100 artar. Sacma ama ben olsam bu konu uzerinde calisirdim.

Bizim sirketler icinde bunu yapacak zor adamlar oraya gidince tele bile bakmiyorlar. Topu topu 200 ogrenci gonderiyorlar onlarlada ilgilenmiyorlar neymis orada herseyi sponsor halledecek banene kardesim ben parayi sponsora mi veriyorum gerekirse gece 2 de kalkacaksin sposnsoru sen arayip isimi halledeceksin. Arkadas sermaye yok ki sirket kuralim

Gerci bekara karisini bosamak kolaydir