mrba arkadaslar. arkadasım ismaille birlikte istanbulda girdik bu sabah görşmeye. smdi tarabyada ewdeyz. dha yeni geldk. cok rahatladım. gri ceketli, kırmızı gömlkli, beyz cnverse li cocuk bndm en bastan anlatıyım herşeyi. tarabyadan taksiye bnp konslslkta indik önce. orda bi çay içtk(çay-sigara). sonra 9 a kadar görşmesi olanlar içeri girsin dedi görevller. belgelerimz kntrl edildi. bindik asansöre yukarı cıktk. tabi heycandan bayılmak üzereyim o arada ismail koluma girdi içeri girdik. numara werdiler önce. 35 numara bnmdi. snra cıkıp birer sgra daha içtk tbi. sıramızı takp ettk. bi kaç işlemden snra parmak izi içn numaram yandı. girdim. kadın bni mülakat etti resmen. 8 numaradaki yaşlı bayan. ya ddm amma meraklı çıktı teyze sonra yne otrdum. en önene otrdum dnlemek için. zaten orda rahatladım baya. adam baskasına soruo içmden cewap weriorm bn. baya saknlestim orda. snra bi sigara daha tabi. geldm otrdm bana gelmek üzerydi sıra. beni atlayp 40ları almaya basladı. 4 numaradaki kadın cok aksi birne benziodu. dua ettm baya ona gelmiyim die.arkadas 1 numaraya girdi sırıta sırıta yanma geldi iş tamam die. bn bekliorm hala. hem gişe 4 hem gişe 3 boşaldı. bn dua ediorm 3teki adam çagırsın die tabi o ara. bi baktım 3. gişe çağırıo. hoplaya zıplya gttm hememn heroes dizisndeki polisin aynsydı adam. sempatik we güler yüzlüydü... we dialog şu şeklde geçti : (g:görevli b:ben)

g: hi how re u ?
b: fine. you ?
g:fine thanks. which unversty....
b:ım studyng .....
g:what is your major ?
b:electric electronics enginee....
g: great!! hazırlıktasın dimi dedi turkce olarak. şaşırdım tabi
b:yeah..
g:where is your unvrsty....
b: at nigde..
g: where will you go in usa
b:ım goıng to go virginia beach..
g: which compny ....
b: cb & br inc....
(o arada transkrpte baktı fln)
gk. have a nice holiday !!!
b: thank you !! have a nice day!!!!

bu kadardı arkadaslar. aldm mı blmiorm ama baya iidi işte. yorumlarnzı bekliorm. umarım gircek arkdslara yardımcı olablmsmdir. simdden teskkürler yormlarnz için..