Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senede düzenli bir iki kez girer bakarım bende hep.Az önce hard diskte bir world dosyasına denk geldim siteye gireyim dedim hala gülüyorum.WATKEN in niyaziyle olan msn konuşması bu.Hatırlayınınız varsa Niyazi alaska da ayı avlayacak olan bi arkadaştı Güzel ve hızlı günlerdi.Geceleri chat e dönerdik.Sayfa yenilemeye yetişemediğim geceleri gülmekten gözlerimin yaşardığı zamanları hatırladım.

WAT a giden veya gitmiş birilerine denk geldiğimde ilk bu sitenin sohbetini açıyorum, gitmişlerin bir çoğu zamanında yazmışlar bu siteye sizlerin benim nicklerimizi hatırlıyorlar.Bir zamanlar gerçekten forumumuz zirvesindeydi döneminin,içi hala bilgi ve tecrübeyle dolu olsada zamana ve sosyal medyaya yenildi forum sistemi, yapılabilecek birşey yok.Her güzel şeyin bir sonu var.
aynen sana katiliyorum cok guzel hareketli gunlerdi 12 sene oldu....bu sitenin kurucusu Başkan emre ile beraber bendim.baya ugras verdik o zaman rakiplerimiz de coktu. hala arasira ugrar ne yaziliyor diye bakarim... en son 2 sene once mesaj yazmisim baya zaman gecmis